Nominacje Chesley Award 2018

Nominowani to:

Najlepsza ilustracja – sztywna okładka (Best Cover Illustration: Hardcover):

  • Tommy Arnold za Horizon, Fran Wilde
  • Marcela Bolívar za Julia, Peter Straub
  • Julie Dillon za Final Girls, Mira Grant
  • Donato Giancola za Assassin’s Price, L.E. Modesitt Jr.
  • John Harris za The Man in the Tree, Sage Walker
  • Elizabeth Leggett za Retrograde, Peter Cawdron
  • Marc Simonetti za The Sword of Shannara, Terry Brooks

Najlepsza ilustracja – okładka miękka lub e-book (Best Cover Illustration: Paperback or Ebook):

  • Julie Dillon za Beyond the Stars: New Worlds, New Suns, red. Ellen Campbell
  • Aly Fell za Magic for Nothing, Seanan McGuire
  • Jaime Jones za The Tiger’s Daughter, K. Arsenault Rivera
  • Miranda Meeks za The Fisher of Bones, Sarah Gailey
  • Gene Mollica za Call of Fire, Beth Cato
  • Dave Palumbo za Binti: Home, Nnedi Okorafor
  • Stephen Youll za Acadie, Dave Hutchinson

Najlepsza ilustracja w czasopiśmie (Best Magazine Illustration):

  • Julie Dillon za Clarkesworld 5/17
  • Ingrid Kallick za Cricket 1/17
  • Eddie Mendoza za Clarkesworld 7/17
  • Reiko Murakami za Lightspeed 3/17
  • Sergei Sarichev za Clarkesworld 3/17

Najlepsza ilustracja w tekście (Best Interior Illustration):

  • Gregory Manchess za Above the Timberline, Gregory Manchess
  • John Picacio za When the Devil Drives, Melinda Snodgrass
  • Dan Dos Santos za The Name of the Wind: 10th Anniversary Deluxe Edition, Patrick Rothfuss
  • Omar Rayyan za Goblin Market, Christine Rosetti
  • Marc Simonetti za The Sword of Shannara, Terry Brooks
  • Sam Weber za These Deathless Bones, Cassandra Khaw

Najlepsza kolorowa ilustracja (Best Color Work: Unpublished):

  • Serena Maylon za Erebor
  • Alessandra Pisano za Kindred Spirits
  • Cynthia Sheppard za Deconstructing Wonderland
  • Charles Urbach za Not All Treasure is Gold
  • Eric Velhagen za Respite

Najlepsza czarno-biała ilustracja (Best Monochrome Work: Unpublished):

  • Ed Binkley za Thistledown
  • Bobby Chiu za Romeo and Juliet
  • Karla Ortiz za Ada
  • Christine Rhee za Gumiho
  • Shawn E. Russell za Release
  • Ruth Sanderson za Dragon Drum
  • Kaysha Siemens za Pensive

Najlepsza ilustracja 3-D (Best Three-Dimensional Art):

  • Skink Chen za Resentful Beast
  • Ellen Jewett za The Burden of Motion and Ambition
  • Colin & Kristine Poole za Gift of the Faun
  • Forest Rogers za Octopoid Descending
  • Lisa Sell za Manifesting Orb Dragon
  • Vincent Villafranca za Fever Dream #17

Najlepsza ilustracja związana z grą (Best Gaming-Related Illustration):

  • Kari Christensen za Chandra Gremlin Wrangler
  • Melissa Gay za Offering Sagaborn RPG Core Rule Book
  • Piotr Jabloński za Moaning Wall Magic
  • Jaime Jones za Ur-Dragon Magic
  • Sara Winters za Compulsive Research Magic

Najlepsza ilustracja reklamowa (Best Product Illustration):

  • Kari Christensen za Call of Cthulhu
  • Julie Dillon za American Gods promo art
  • Annie Stegg Gerard za t-shirt Stormy Serenade DragonCon
  • Adam Hughes za In a Galaxy Far, Far Away LE Art Print
  • James Jean za plakat The Shape of Water
  • Rachel Quinlan za Knight of Cups

Najlepszy kierownik artystyczny (Best Art Director):

  • Neil Clarke
  • Christine Foltzer
  • Irene Gallo
  • Lauren Panepinto
  • Cynthia Sheppard

Nagroda za całokształt twórczości artystycznej (Lifetime Artistic Achievement Award):

  • Richard Hescox
  • Alan Lee
  • Gregory Manchess
  • William O’Connor
  • Allen Williams

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas konwentu Worldcon, który odbędzie się w dniach 16-20 sierpnia 2018 r. w San Jose McEnery Convention Center.

Źródło: locusmag.com

Ściągnij tekst: