Stolyk lyteracki

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Wizyta 28-go w CBA jest możliwością. Jeno niech mi kto powie, co to jest CBA, o której tam mamy się spotkać i gdzie to jest?
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Znaczy, tego, no, basen na Konopnickiej.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Zapisane, przypominaczka przypomni nie raz. Wyższa instancja nie wyraziła stanowczego sprzeciwu, więc na 99% będę.
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

A już się bałem, że Stolyk stał się tylko przeszłością;-) To jest, tego no, piątek, prawda? No to jeśli nie zdarzy się żadne zdarzenie losowe (meteoryt, przyjazd rodziny i takie tam), to będę:-)
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Nikt nie zamierzał go zamykać. Ja byłbym przeciw, szczególnie po naszym ostatnim spotkaniu.

Natomiast jeżeli zostanie zachowana równowaga pomiędzy częstością i rzadkością spotkań, smak ich będzie jedyny.

A'propos, Nosiwoda, ja pamiętam o tamtej książce i będę miał pieniądze!
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

To dobrze, ja też pamiętam, ale raczej do CBA się pchać nie będę. Biorąc pod uwagę fakt, że nadal nie przeczytałem "Nocarza" i że niezbyt mnie bawią te antyterrorystyczne hocki-klocki, które są nieodłączną (sądząc po zdjęciach z konwentów i Paradoksu) częścią spotkań nocarskich, to raczej spasuję. Umówimy się jakoś inaczej.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

Hmm, ja postaram się wpaść ale na 100% jeszcze nie wiem. Na razie wciąż dochodzę do siebie po pracowej imprezie integracyjnej ;)

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Zainwestowałem w książkę, liczę na dedykację ;)
Wychodzę z domu i będę :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

To opowiedz jak było :) Ja jestem chora, w sumie tak od wtorku chociaż do wczoraj się jakoś trzymałam....

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Ja też liczę na szczegółową relację, bo ostatecznie niewyspanie, zmęczenie i też zaczynający szwankować stan zdrowotny dały o sobie znać i nijak nie byłem w stanie pójść.
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Wybiłem się ponad straszliwe zmęczenie (żyłem cały pracowniczy dzień na kawie) i perspektywy wstania ino świt żeby być dzisiaj na uczelni i się pojawiłem u boku Flamenco.
Jego zobaczyłem najpierw, a potem jak u Hiczkoka akcja się rozkręciła i ja w świecie realnym zostałem przedstawiony realnym postaciom Iki i Eboli ;)
Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie bóstwa snu, które się dopomniały o moją duszę jeszcze zanim zdołałem wydobyć z Autorki dedykacje na egzemplarzu książki, który eksponowałem obok Flamenco i jego książki.
Ech, ale i na dedykację w skrytości serca liczę...
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

No to teraz czekamy jeszcze na relację Flamenco, Iki i Wirusa :>

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Heja.
No więc (wiem, wiem) tak: Ika i Ebola zaprosiły nas warunkowo do swojego kąta sali, który miał co prawda nie wyglądać jak ich kąt, ale wyglądał. Okazało się, że to całkiem (jak na światek czytelniczy i do tego fantastyczny) spora impreza, z popisami człowieków poprzebieranych za nocarzy, dziennikarzy i komandosów, którzy do siebie nawzajem strzelali. Liczyłem jeszcze na jakieś granaty, ale nie było. Zaznaczę, że również przed samą imprezą nabyłem drogą kupna tom "Nikta", coby wycyganić autograf autorki - niestety, Tygrysa mimo obietnicy, że sama do nas podejdzie, kiedy akurat obrała kurs na nasz stolik, a my wystawiliśmy książki i flamaster gotowe do zamaszystego podpisu, zamachała panicznie na nasz widok i skryła się w tłumie wielbicieli. Zatem niepocieszeni siedzieliśmy potem jakiś czas jak dwa ciołki zbożowe i gapili się na mięszający się tłum przystojnej młodzieży. Tymczasem Ika i Ebola toczyły tajemniczą dyskusję z nimfą_bagienną, którą niniejszym poznawszy. Myślałem, że jest niższa... Za to w palarni spotkałem niepalącą inatheblue, o której znowuż myślałem, że jest wyższa, tak mi wychodziło z avatarów.
Ponieważ rola ciołków stolicznych niespecjalnie nam siedziała, postanowiliśmy wkrótce, czyli koło 21 godziny, że się zmywamy bez autografów. I się zmyliśmy.
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Flamenco pisze:Ika i Ebola zaprosiły nas warunkowo do swojego kąta sali
Ja się tylko wprosiłem już po tym jak siedziałeś :)
Sasasasasa...

ODPOWIEDZ