Forum Fahrenheita. Książka skarg i wniosków.

opinie, uwagi, propozycje oraz powitania

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Darkaraghel

Post autor: Darkaraghel »

Każde internetowe forum ma jedną wielką zaletę.
Nikt nie wie, kim jest osoba po drugiej stronie.
Ja z tego prawa i przywileju swobodnie sobie korzystam. Mam przecież takie prawo.
Lubie bardzo wasze uwagi, i chętnie je czytam.

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

Badasz nas, niczym Jon Irenicus? Uważaj, bo tu też czają się dzieci Bhaala...

Sory, za dużo tego BG w ciągu ostatnich dni :D
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Poszli precz!
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Darkaraghel pisze:Każde internetowe forum ma jedną wielką zaletę.
Nikt nie wie, kim jest osoba po drugiej stronie.
Ja z tego prawa i przywileju swobodnie sobie korzystam. Mam przecież takie prawo.
Lubie bardzo wasze uwagi, i chętnie je czytam.
Primo - bardzo często wiemy, kto jest po drugiej stronie. Taka specyfika tego akurat forum.
Secundo - masz prawo i przywilej i możesz sobie z nich korzystać, byle w granicach forumokiety.
To tak gwoli ścisłości.
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
BlackHeart
Pćma
Posty: 221
Rejestracja: sob, 01 gru 2007 08:48

Post autor: BlackHeart »

A ja się zastanawiam, co ta dyskusja robi w tym dziale? Gość się pyta o sprawy forumowe, a nie "periodykowe". Nie powinien czasem pytać tu: http://www.fahrenheit.net.pl/forum/viewforum.php?f=2 ?

Pominę już oczojebne literówki, pominę rycerzy, czarowników i poszukiwania orientacji, ale jak ktoś tu zagląda, to chyba powinien posiadać tą absolutnie podstawową umiejętność, jaką jest czytanie ze zrozumieniem. Jest forumokieta, są przyklejone wątki regulaminowe w każdym dziale, więc w czym problem? Wystarczy poszukać i poczytać. Za rączkę trzeba prowadzić?

Moderatura pewnie kosy ostrzy. I dobrze.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »


wpis moderatora:
Ebola: A słowo BlackHearta ciałem się stało.

Edit.
Ależ Karo, nie pozbawiaj uzyszkownika złudzeń na temat tej mitycznej anonimowości w sieci. To tak jakby oznajmić, że św. Mikołaj nie istnieje. :P
Nieładnie, zła Karola, zła.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Darkaraghel

Post autor: Darkaraghel »

Nie trzeba "za rączkę". Chciałem wiedzieć czy jesteście mili i koleżeńscy czy też zupełnie odwrotnie.

Karola: Przepraszam, ze uraziłem twoją dumę. Będę stosował się do "forumokiety", jestem z natury bardzo cichą i spokojną osobą i uważam że dość dobrze do tego wychowaną. Jestem przekonany że nie będziecie mieć ze mną kłopotów. Jestem miłym człowiekiem.

Awatar użytkownika
Laris
Psztymulec
Posty: 916
Rejestracja: czw, 11 gru 2008 18:25

Post autor: Laris »

Jestem miłym człowiekiem.
Jestem hardkorem!


MSPANC ;]
Najmniej pamiętam zajęcia w szkole,
bo żaden z nas się tam nie nadawał.
Awantura - Pokolenie nienawiści

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Darkaraghel pisze:Karola: Przepraszam, ze uraziłem twoją dumę.
Moja duma nie ma z tym nic wspólnego. Sprawdziłam tylko, czy Ty jesteś miły i koleżeński.
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
BlackHeart
Pćma
Posty: 221
Rejestracja: sob, 01 gru 2007 08:48

Post autor: BlackHeart »

Boziu słodka, jesteśmy mili i koleżeńscy, ale jesteśmy też ludźmi i podlegamy też najzwyczajniejszym w świecie emocjom, takim jak rozdrażnienie, dla przykładu (szczególnie, gdy coś dzieje się któryś raz z kolei). Myślę, że jednak warto czasem rozejrzeć się po forum, przeczytać regulamin, FAQ czy co tam jeszcze, zanim naskrobie się posta.

I żeby nie było, że wszedłem na ambonę i kazania prawię. Sam palnąłem gafę na początku, bo na Łowisko nie zajrzałem. Sęk w tym, żeby zrozumieć, zaakceptować i wyciągnąć wnioski, a nie tam od razu posądzać o niekoleżeństwo.

I mów jak człowiek, na Boga, a nie tam jakiegoś rycerza zgrywasz. A my co niby? Plebs jesteśmy? ;)

Darkaraghel

Post autor: Darkaraghel »

Nigdy nie powiedziałem, że jesteście tacy czy inni. Jesteście po prostu zgraną ekipą luddi którzy zdążyli się już poznać. Ja jestem tutaj nowy. To jasne, że każdy z forumowiczów nie będzie ze mną rozmawiał tak jak rozmawia np z tobą.
Jednakże miło jest, jeśli nawet będąc kimś nowym, nieznanym i jednocześnie odmiennym w zachowaniu jest się przyjętym przez grono i traktowanym w miły sposób. Nic więcej

Karola: Nie trzeba się ze mną drażnić :) anie przedrzeźniać :)

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Darkaraghel pisze:Karola: Nie trzeba się ze mną drażnić :) anie przedrzeźniać :)
Grozisz czy ostrzegasz?
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
BlackHeart
Pćma
Posty: 221
Rejestracja: sob, 01 gru 2007 08:48

Post autor: BlackHeart »

To jasne, że każdy z forumowiczów nie będzie ze mną rozmawiał tak jak rozmawia np z tobą.
Aj, uważaj, o co prosisz. Bo za niewyparzony jęzor zebrałem parę razy baty ;)

Awatar użytkownika
symbeline
Mamun
Posty: 142
Rejestracja: czw, 26 lut 2009 15:45

Post autor: symbeline »

Jaka gorąca dyskusja, chyba te deszcze już wszystkim się dały we znaki :p Każdy popełnia gafy, więc wystarczy zwykłe przepraszam i nie ma co ciągnąc tej liny koleżeńskiej w nieskończoność ;) JA też tu całkiem nowa więc jak co to nie jesteś taki już samotny w tej "nowości" Dark :)))
"Każda kobieta obojętnie jak stosowana zagraża twemu życiu i zdrowiu "
Ja w sumie też jestem kobietą. trudno ideałem być nie mogę

Darkaraghel

Post autor: Darkaraghel »

Karola: Ani to, ani to. Nikomu nigdy nie grożę, stać mnie na to żeby robić a nie tylko mówić. Ale nie znaczy to że jestem złym człowiekiem. Unikam zwad i gróźb :). Każdego rodzaju

ODPOWIEDZ