Forum Fahrenheita. Książka skarg i wniosków.

opinie, uwagi, propozycje oraz powitania

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Jeśli o mnie chodzi, takoż bardzo lubię spokój. Wszczynanie burd mierzi mnie, i będę temu przeciwdziałać. Nawet jeśli wszczynacze będą ustawiać się na pozycji szykanowanej niewinności.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Male sprzątanko w Pogadankach. Kilka nowych starych tematów, niekoniecznie pod tymi samymi nazwami. :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Skoro formula processus forum przewiduje takie, a nie inne postępowanie, wyrok zapadł, a Ebola uważa, że kontradyktoryjności uczyniono zadość, to rezygnuję z closing summation. W końcu res iudicata pro veritate accipitur.
Generale, teraz jesteś zwykłym banitą, a ja już nie Orsonem, a Olsenem:). Jesteśmy nocens. Przyjmijmy to, jako że fundament zdrowej republiki tkwi w zasadach:).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

A kto powiedział, ze Generał jest banitą. Nie przypominam sobie, żebym komuś ostatnio dawała bana.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Bo to reservatio mentalis odbywa się, Ebolo. Teraz czujemy się brudni.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Woda i mydło, najlepsze pachnidło NMSP
Orsonie wybacz, byliście zauważalni, więc zostaliście zauważeni. Trudno, żebym się odnosiła do ogółu, skoro ogół nie nawywijał. Nie wymagaj również de mnie, żebym cytowała i omawiała po kolei całą wymianę postów i pw (warto pamiętać, ze pw tycząca funkcjonowania forum przestaje być privem, odnosi się bowiem do spraw formalnych. Wiem co było w owej korespondencji i czyja to była korespondencja. nie twierdzę, że Twoja). Jesteś na FF wystarczająco długo, żeby się zorientować, że raczej reprezentuję silę spokoju, ale jak się zeźlę, co zdarza się rzadko, to wręcz przeciwnie. :) Wierz mi, mogłam to załatwić inaczej, mniej dyplomatycznie.
Każda afera pozostawia, nie tylko uczestników, obserwatorów również w poczuciu mniejszego czy większego dyskomfortu. Ale to podobno oczyszcza atmosferę. :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Ebolo, dworuję sobie. Takie jest Twoje zdanie, a nie inne. Przyjmuję je i szanuję. Wypełniałaś ne eat iudex ultra petita partium, reszta to Twoja ocena. Ty tu rządzisz. Dla mnie nauczka jest prosta, aby nie odnosić się do Nimfy Bagiennej, którą uważam za przewrażliwioną. Myślę, że Nimfa sobie jakoś z tym poradzi:).
To powinno pomóc i ca va.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Poradzę sobie, Orsonie, cieszę się, źe dbasz o moją delikatną psyche. Zdanie człowieka, który próbuje manipulować faktami, przypisując mi rzeczy, których nie zrobiłam ani nie powiedziałam, mogę tylko zapomnieć i ominąć - nie jest warte ani jednej chwili mojej refleksji.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3105
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Juhani »

Łojezu i ciechoroba! Po co ja tu wlazłem! Poczytać z ciekawości?! Se poczytałem...
Bajkoż Ty moja, nie traktujecież Wy, Którzy Jesteście Użytkownikami Forum Owego całej tej maszynerii internetowej zbyt poważnie? Jej Bohu! Nie wiem, jak większość, ale ja tu przylazłem dla poziomu intelektualnego użytkowników (vide powitania). I jak na razie nie żałuję. A te przepychanki, połajanki, krzywospojrzenne posty i inne objawy niestrawności, fatalnej dyspozycji dnia, czy też zwykłego zacietrzewienia w dyskusji ożywionej... Do głowy mi nie przyszło, że można się tutaj o takie coś obrażać. Że mi czasami posta skasują ? No to co? Przecie zdania mego i tak to nie zmienia. Widomo reguły tak stanowią i tyle. Toć nawet lepiej z mego punktu widzenia, bo mogę sobie pisać co chcę i jak chcę, a Moderator pracowity (za co Mu, Jej) chwała, brzydkie wytnie, a miód i esencję intelektu jeno pozostawi, czyniąc mnie tyko większym tym sposobem:) Wiadomo przecież, że każdy tutaj raz bywa, że do rany przyłóż, a innym razem bez kija nie podchodź. No i dobrze, bo inaczej nudno by było. Tylko coby nie zapominać, że esencją tegoż forum jest wymiana wiedzy i poglądów, a nie rozpatrywanie sposobu jego działania.
I o humorze nie zapominać. Bo podobno życie jest zbyt poważne, żeby brać je serio. No i tyle w temacie.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

A może właśnie traktujcie poważniej?

No to teraz mój postulat. Żeby Wuadza mniej o swej władzy rozprawiała, a bardziej ją stosowała. Żeby zamiast pisać o możliwości banowania, te bany dawała, jeśli ktoś zasługuje. Krótkie, dłuższe - zależy od skali naruszeń i recydywy. Bo z mojej perspektywy to całe gadanie o gułagu to jakaś parodia jest, kiepski żart, skoro po sążnistych epistołach z obu stron nie dochodzi do niczego. Co to za "niedemokratyczne forum"? Co to za gułag? Fafnaste danie szansy, opatrzone kilkoma złośliwostkami, to ma być gułag? Używajmy słów zgodnie z ich znaczeniem, ponownie apeluję.

Ponadto forum, na którym tolerowane są naruszenia regulaminu i długie złośliwienie się jednych czy "żartobliwe" odpowiedzi drugich nie kojarzy mi się z "miejscem, w którym będą się czuli swobodnie i, co istotne, bezpiecznie". Zaczyna mi się kojarzyć z miejscem jałowych deklaracji "niedemokratycznych standardów" i właśnie macanki "na ile jeszcze pozwolą", a nie z miejscem, które "powstało dla ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania, dobrze się czują w swoim towarzystwie, lubią ze sobą pogadać, o tym o czym akurat mają ochotę gadać".
Przecież nie o to chodzi, żeby ileś osób robiło sobie "reservatio mentalis" i jakiegoś delikwenta planowo przeoczało (Mieville, anyone?). Skoro ileś osób (nie mam pojęcia, ile, może wuadza wie) ma nieprzyjemność obcowania z którymś delikwentem (co wuadza sama, w tych właśnie słowach, stwierdza i przyznaje), to należałoby doprowadzić do zgodności ponoć niedemokratycznego forum, planowanego dla tych, którzy dobrze się czują w swoim towarzystwie, z tym właśnie dobrzerazemczuciem.

Wyjaśniam, że nie jest to robienie klaki Wuadzy, że "przecież mogła dźgnąć", bo tu takie złe usery. Niech dźgnie! Jeśli jest za co. Albo niech przestanie pisać o gułagu (nawet żartobliwie). Konsekwencja niech będzie.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Nosiwodo, kiedy winowajcy zanikli, a wirusy żyją nadzieją, że może, że cud, że cośtamcośtam. WIEM! WIEM! Stary wirus, a głupi.
A poważnie, to nie ja twierdzę, że tu jest Gułag, ja to tylko wykorzystuję :), podobnie jak cytatę z Przewodasa, która mnie zwyczajnie bawi.
Za miętka jestem i tyle.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

I tu się zgodzę, milknąc po upuszczeniu pary.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Wniosek: Czy dałoby się włączyć możliwość Szukania w Kompostowniku dla zwykłych userów? Bo becnie jak wejdę w Szukaj to on nie tknie Kompostownika.
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Uczciwie? Nie mam pojęcia.
Tylko po co? Od kiedy to śmieciowiska są uporządkowane.:P
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Gesualdo
Niegrzeszny Mag
Posty: 1752
Rejestracja: pn, 01 wrz 2008 14:45

Post autor: Gesualdo »

To nie macie segregacji śmie… przeterminowanych tematów? Wiesz: mondre, gupie, śmiszne. Można by jakoś zrecyklingować.
"Jestem kompozytorem i coś pewnie chciałem, ale już zapomniałem."

ODPOWIEDZ