Najnowszy numer Science-Fiction

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Jak w Weritas - jedyny Prawdziwy Lublin.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Obstawiałabym, że Lublin WER to Poczta na ul. Wallenroda, gdyby nie to, że UP jest na sąsiedniej ul. Grażyny.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Przypomniało mi się nagle, jak miałam cztery lata i Mama prowadziła mnie na rytmikę do Domu Kultury na Grażyny. Po deszczu było mnóstwo dżdżownic na chodniku i bałam się, że wejdą mi do butów ;)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

A ja czekam aż pojawi się w końcu w sklepie :-)
Moje opowiadanie nazywa się "Ostatni Przodek", jeśli ktoś się zapozna i będzie chciał się podzielić wrażeniami, będę bardzo wdzięczny :-)

Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20011
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

No, a konkurencja mocna. Duszyński i andre, których na razie przeczytałem, zaprezentowali się naprawdę od najlepszej strony.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Taka ciekawostka... o ile sobie przypominam, to w moim debiucie również "konkurowałem" z andre.

Alfi, czy możesz przypomnieć, jak się Twoje nazywa? Zwrócę baczniejszą uwagę :-)

Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20011
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Hmmm... Z notek biograficznych można się łatwo domyślić, kto w tym gronie może być podejrzany o znajomość francuskiego... Ale niech będzie. Tuż za Duszyńskim jest Pan szafirowych Cumulusów - i mój ci on jest.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Baranek
Mamun
Posty: 183
Rejestracja: śr, 10 sie 2005 18:16

Post autor: Baranek »

pewnie się wygłupię, ale co mi tam... mój jest 'Harnaś'.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

O! A ja miałem Alfiego za niepisatego O.o
Zacznę prenumerować SFFiH.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20011
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Baranek pisze:pewnie się wygłupię, ale co mi tam... mój jest 'Harnaś'.
No, to akurat nie jest tajemnica:-).
Jeżeli o mnie chodzi, to ja w tym roku (a raczej w ubiegłym, bo teksty jakiś czas poleżały po wysłaniu) urządziłem sprzątanie szuflady. Wszystko z metryką kilkuletnią, żadne nowości.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Alfi pisze:Hmmm... Z notek biograficznych można się łatwo domyślić, kto w tym gronie może być podejrzany o znajomość francuskiego...
Pod warunkiem, że się ma gazetę w ręku i można przeczytać notkę biograficzną ;-) W sprzedaży pisma jeszcze nie ma, więc zapytałem, tak trochę na wyrost.

Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20011
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Aha, no tak, zapomniałem, że na razie mają tylko prenumeratorzy, a w sprzedaży ponoć ma być dopiero "lada dzień po niedzieli".
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Alfi pisze:Hmmm... Z notek biograficznych można się łatwo domyślić, kto w tym gronie może być podejrzany o znajomość francuskiego... Ale niech będzie. Tuż za Duszyńskim jest Pan szafirowych Cumulusów - i mój ci on jest.
STACHO?
O_O
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20011
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Ano. Nie da się ukryć.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Gustaw G. Garuga
Psztymulec
Posty: 940
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 11:02
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Gustaw G. Garuga »

Na jaką reakcję czytelników opowiadania liczysz? Czego się spodziewasz?

ODPOWIEDZ