ISSN: 2658-2740

Kroniki Nieciosanego Tronu. Wyniki Konkursu

Konkursy Fahrenheit Crew - 16 lutego 2016

Sierotka jest Wam niewymownie wdzięczna. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się jej podpisać śmieciówki na trzy kolejne konkursy i, być może, JUŻ za pięć lat dostanie ćwierć etatu.

Jest to niewykluczone…

Prawdopodobnie…

Wszystko zależy…

Chyba…

Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe brzmi oczywiście: The Last Mortal Bond i – choć może się to wydać nieprawdopodobne – wszystkie maile zawierały tę właśnie odpowiedź. Sierotka wzięła się do pracy (38,00 brutto metrem nie jeździ) i w efekcie  książki Miecze cesarza i Boski ogień Briana Staveleya pojadą do Grzegorza Marszałka z Wałbrzycha.

Przysłaliście sporo propozycji tłumaczenia tytułu, co nie było wcale prostym zadaniem, bo tytuł trzeciego tomu Kroniki Nieciosanego Tronu nie jest jednoznaczny i bez znajomości cyklu trudno cokolwiek prorokować. RedAkcja postanowiła zachować te maile i, kiedy już pojawi się zapowiedź polskiej edycji „The Last Mortal Bond” zobaczymy, kto z Was trafił. Niewykluczona nagroda.

Obawiając się, że autor tłumaczenia książki nie wykaże się taką kreatywnością, jak niektórzy uczestnicy konkursu, pragniemy ogłosić światu co bardziej twórcze propozycje:

James Bond: Ostatni trup

Ostatnia chuć Bonda

Bond ostatni śmiertelnik

Ostatnia mortadela Jamesa Bonda

Mogą Cię zainteresować

O uczuciach (z)mieszanych
Bookiety nimfa bagienna - 9 czerwca 2016

Jest ryzyko, jest zabawa! Agnieszka Chodkowska-Gyurics recenzuje egzotyczny kryminał – „Podróż do…

Andrés Ibáñez „Księżna Jeleń”
Fantastyka Andrés Ibáñez - 19 września 2018

Zapowiedź książki „Księżna Jeleń”, której autorem jest Andrés Ibáñez.

KONKURS! Kronika Nieciosanego Tronu!
Konkursy Fahrenheit Crew - 9 lutego 2016

Wydawnictwo Rebis i redakcja Fahrenheita zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania 1 komplet dotychczas wydanych książek z trylogii „Kronika…

Fahrenheit