INFORMACJE O WYDARZENIU:
01.02.2025 godz. 14:00-16:00
Łódź
Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1, Targowa 1/3, 90-022 Łódź, Poland
Autor: Zbigniew Jankowski,
Grafika: Piotr Sokołowski,
Redakcja: Przemysław Wańtuchowicz,
Korekta: Aneta Iwan,
Typ publikacji: papier,
Premiera: 30 stycznia 2025
Wydanie: 1
Liczba stron: 415
ISBN: 978-83-971697-3-9
Cena: 69.90 PLN
Więcej informacji: Zbigniew Jankowski „Wilczym śladem. Historia powstania gry Wiedźmin 3”
Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej zaprasza w najbliższą sobotę (1 lutego 2025 roku) na spotkanie ze Zbigniewem Jankowskim, autorem Wilczym śladem. Historia powstania gry Wiedźmin 3.
Podczas rozmowy zajrzymy za kulisy produkcji Wiedźmina 3, poznamy ludzi, których pasja i determinacja przyczyniły się do powstania najpopularniejszej polskiej gry wideo, spojrzymy na Dziki Gon oczami jego twórców. Wreszcie – dowiemy się, jak w sposób ciekawy i atrakcyjny pisać o historii gier. Będzie to również okazja do zakupu publikacji i wzbogacenia jej o autograf autora.
Spędźmy to popołudnie w Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej – idealnym miejscu na takie spotkanie. Przecież to właśnie u nas wiedźmin Geralt jest przewodnikiem po tajnikach gamedevu i bohaterem unikalnej gry z uniwersum The Witcher dostępnej wyłącznie w CKNI.
Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Zbigniew Jankowski „Wilczym śladem. Historia powstania gry Wiedźmin 3”
Odkryj fascynującą historię o poświęceniu i pogoni za marzeniami. Poznaj kulisy procesu…

Soundedit ’17 – I ty zostaniesz Numanoidem
I Am The Sound! – jestem brzmieniem. Jestem dźwiękiem. Jestem muzyką. Zapraszamy…

Teaser 3 sezonu „Wiedźmina”
Netflix wczoraj opublikował teaser 3 sezonu „Wiedźmina”. Nie wiem jak Wy, ja…