ISSN: 2658-2740

Pyrkon (10-12 lipca 2020 r.)

Aktualności Fahrenheit Crew - 19 marca 2020
INFORMACJE O WYDARZENIU:
[WYDARZENIE ODWOŁANE!]

 10.07.2020 godz. 10:00 -
      12.07.2020 godz. 20:00

 Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Głogowska 14, 60-734 Poznań

 Otwórz w Google Maps

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Pyrkonowicze,

wspominaliśmy o tym w poprzednim oświadczeniu i powiemy to raz jeszcze – nie ma dla nas ważniejszej rzeczy niż Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Obiecaliśmy Wam również, że żadnej decyzji związanej z Waszym dobrem nie podejmiemy lekkomyślnie. Z tego powodu w ciągu ostatnich dni obserwowaliśmy rozwój sytuacji, słuchaliśmy oficjalnych oświadczeń władz Polski, wczytywaliśmy się w Wasze głosy i analizowaliśmy wszystkie fakty przed którymi nas postawiono.
W trosce o bezpieczeństwo każdej osoby, która znalazłaby się na Pyrkonie podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu Festiwalu na późniejszy.

Nową datą Pyrkonu jest 10-12 lipca 2020.

Zapewniamy Was, że wszystkie dotychczas zakupione bilety pozostają ważne. Tych z Was, którzy ze względu na nowy termin nie będą mogli uczestniczyć w Festiwalu, uspokajamy – będziecie mogli oczywiście zwrócić bilety. Jesteśmy w kontakcie z Eventimem i na dniach przedstawimy Wam procedurę, jak o zwrot się ubiegać.
Całą naszą drużynę organizującą Pyrkon czeka teraz ogrom pracy związanej z przeniesieniem wydarzenia. Kontaktujemy się już z gośćmi, twórcami programu, wystawcami i wolontariuszami – pytamy o ich dostępność i dalszą gotowość do udziału w Pyrkonie.

O wszelkich zmianach, wynikających z nowego terminu, będziemy informować Was najszybciej jak to będzie możliwe. Zrobimy wszystko, aby jakość Festiwalu nie ucierpiała w tej całej operacji. Wiemy też, że możemy jak zawsze liczyć na Wasze wsparcie – jesteście wspaniałą społecznością, dzięki której odkrywamy w sobie wciąż rosnącą motywację do organizacji imprezy.

Od lat tworzycie z Pyrkonu Fantastyczne Miejsce Spotkań i mamy nadzieję, że tym razem też pokażecie, że nic nie jest w stanie pokonać ducha Pyrkonu!
A w tych trudnych chwilach dbajcie proszę o zdrowie swoje i Waszych bliskich, słuchajcie oficjalnych komunikatów rządowych, dbajcie o higienę, zostańcie w domach i nie dajcie się wirusowi. Trzymajcie się zdrowo i niech moc będzie z Wami!

Mogą Cię zainteresować

Pyrkon 2019
Aktualności Fahrenheit Crew - 11 kwietnia 2019

Ostatnie odliczanie do fantastycznego konwentu rozpoczęte. Do XIX edycji Festiwalu Fantastyki Pyrkon…

Rebecca F. Kuang gościem Bloku Literackiego
Aktualności Fahrenheit Crew - 25 stycznia 2020

Oto kolejna osoba będąca gościem Bloku Literackiego tegorocznego Festiwalu Fantastyki Pyrkon.

Epic Voice Guy nadchodzi, czyli Jon Bailey gościem Pyrkonu!
Aktualności MAT - 2 marca 2018

Filmy, seriale, gry, reklamy, itp. Właśnie tam można usłyszeć ten głos! Jon…

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!