Jak przesłać swój tekst?

Jeśli chcesz przesłać nam swój tekst [do czego serdecznie namawiamy] (opowiadanie, powieść, esej, artykuł czy cokolwiek innego) możesz skorzystać z następujących opcji: Każdy tekst powinien zawierać zgodę na wykorzystanie go (bezpłatnie) w periodyku Fahrenheit oraz Twoje dane [imię, nazwisko, adres, opcjonalnie: e-mail, opcjonalnie: telefon, fax, zdjęcie].

Mamy serdeczną prośbę:

- podpisujcie swoje teksty pełnym imieniem i nazwiskiem (oraz adresem e-maila)! Często bywa tak, że wirus skasował nam list i dysponujemy tylko opowiadaniem - nie wiemy kto go napisał, nie wiemy jak skontaktować się z autorem, znamy jedynie tytuł (i treść, ma się rozumieć). Powtórzę więc jeszcze raz: podpisujcie swoje teksty pełnym imieniem i nazwiskiem (plus adres e-mail)

- najlepiej byłoby gdyby nazwy plików nie były tytułami opowiadań (ani skrótami) lecz łączyły się jakoś z nazwiskiem autora. Jeśli ktoś przesyła naraz np. trzy opowiadania to niech nazwie pliki: Kowalski1.doc, Kowalski2.doc, Kowalski3.doc. (oczywiście zamiast "Kowalski" wstawcie swoje nazwisko :-))). Można oczywiście w nazwie pliku zawrzeć całą informację, np. Kowalski_opowiadanie_Śmierć_w_kosmolocie.doc. Jeśli jednak czyjś system operacyjny na to nie pozwala to niech raczej nazwie plik "Kowal1.doc" niż "Śmierć.doc"...

- jeśli przesyłacie dłuższy tekst (duuuuży plik) to podzielcie go na części (arj... albo ręcznie - na kawałki z różnymi nazwami o kolejnych numerach), bo zatkacie nam skrzynkę pocztową. Nie dołączajcie do tekstów żadnej grafiki ani wymyślnych fontów. Jeśli chcecie przesłać jakieś zdjęcie, ślijcie osobnym listem jako odrębny, zzipowany plik.

- lepiej unikać wielu attachów w jednym liście. Zamiast jednego listu z pięcioma plikami osadzonymi lepiej wysłać pięć listów z jednym attachem każdy. W razie jakiegoś zatkania nie zginą wtedy wszystkie.

Inaczej sami sobie będziecie winni oczekując bezskutecznie na naszą odpowiedź. Prowadzimy działalność publiczną i w związku z tym wirusy u nas szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją...

Uważacie, że przesadzamy? Ciekawe jak sami byście się czuli posiadając na dysku na przykład takie pliki: fgt.zip, dupa.lwp, takifajnytekst.arj, k7.sam, jozek.doc, kichanie.txt... i żadnej informacji o tym kto to napisał?


Your
name
Your
comments
LARGER TEXT - JUST E-MAIL
Incorrect mail configuration?
Try: rej1@rej.com.pl or rej2@rej.com.pl


Prywatnie do: Andrzeja - Gienka - (proszę używać także jako konta zapasowe)
Telefony Redakcji:
tel: (0-71) 57 82 90
tel/fax: (0-71) 325 35 91
tel. kom. 0 501 139 887
Adres poczty (konwencjonalnej):
TEXTRON MEDIA (FAHRENHEIT)
UL. ROWEROWA 11-14
51-138 WROCŁAW