ISSN: 2658-2740

Crossout – wydarzenia noworoczne oraz tryb przygody

Gry komputerowe MAT - 21 grudnia 2018

Od 20 grudnia będą mogli z niego skorzystać wszyscy gracze, których postacie zdobyły trzeci poziom. Ponadto, do 14 stycznia w grze pojawią się specjalne świąteczne wydarzenia. W ich trakcie gracze otrzymają możliwość ozdobienia swoich pojazdów noworocznymi dekoracjami, zyskując w ten sposób więcej doświadczenia podczas bitew.

W trybie Przygody na graczy czekają różne zadania:

  • Awakening to wielogodzinna kampania fabularna odkrywająca najmroczniejsze sekrety Crossout i całego świata gry. Akcja tej opowieści będzie miała miejsce na ogromnej mapie, którą można swobodnie eksplorować. Kampanię da się rozegrać tylko raz, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by bohater gracza dołączył do kolegów i pomógł im w ukończeniu zadania;
  • Off-Roads to zbiór drugorzędnych zadań rozrzuconych po mapie nowego trybu. Gracze będą mogli wykonać różne misje, choćby walczyć z przeciwnikami, transportować rozmaite towary czy przeprowadzać zwiad. Ten tryb można powtarzać wielokrotnie, a kolejne zadania będą się pojawiały wraz z jego rozwojem;
  • Joint Missions to ważne wydarzenia mające miejsce w konkretnych punktach na mapie i w którym mogą wziąć udział wszystkie znajdujące się tam postaci graczy. Za dobry przykład takiego zdarzenia niech posłuży atak znacznych sił na platformę wiertniczą, której heroicznie będą bronić bohaterowie graczy, którzy połączyli siły i zdobędą za to zasłużoną nagrodę.

Wykonując opisane wcześniej zadania, postacie graczy otrzymają punkty doświadczenia oraz rzadko spotykane Engraved Shell, dzięki którym można stworzyć wyjątkową broń czy dekoracje. Bohaterowie mogą ponadto zdobyć inne surowce przydatne do konstruowania uzbrojenia i modułów. Gracze muszą tylko pamiętać, że jeśli zapragną wykraść surowce aktualnemu właścicielowi, może ich czekać walka!

Do 14 stycznia gracze mogą brać udział w noworocznych wydarzeniach, w których do zdobycia będą oczywiście przeróżne dekoracje, portret gracza oraz naklejki na pojazdy. Tryb PvE „Christmas Heist” to z kolei okazja do walki ze złowrogą hordą Groncha w obronie postapokaliptycznego noworocznego drzewka zbudowanego ze zniszczonych pojazdów z gry Crossout. Wreszcie tryb PvP “New Year’s Fever” daje okazję do starcia dwu drużyn, z którego nawet przegrana nie odejdą z pustymi rękoma.

Więcej informacji na oficjalnej stronie: https://crossout.net/

Mogą Cię zainteresować

Crossout: aktualizacja Jeźdźcy Apokalipsy wprowadza niestandardowe bitwy
Gry komputerowe MAT - 9 marca 2019

Targem Games oraz Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji 0.10.30 do postapokaliptycznej gry…

Prima aprilis w Crossout
Gry komputerowe MAT - 1 kwietnia 2019

Targem Games oraz Gaijin Entertainment zapraszają wszystkich do świętowania Prima Aprilis w…

Vive la France! Francuzi już wkrótce w „War Thunder”
Gry komputerowe MAT - 16 października 2017

Gaijin Entertainment ogłosiło, że w grze War Thunder, popularnym MMO akcji utrzymywanym…

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!