ISSN: 2658-2740

Tryb “Adventure” wprowadza do gry Crossout kampanię fabularną dla jednego oraz wielu graczy

Gry komputerowe MAT - 5 grudnia 2018

Tryb „Adventure” wrzuci graczy w wir rozbudowanej kampanii fabularnej wypełnionej zadaniami pobocznymi oraz wydarzeniami, których będzie można doświadczyć samemu lub w kooperacji z przyjaciółmi. W nagrodę za udział w testach gracze otrzymają specjalne zasoby i będą mogli je wykorzystać do stworzenia unikatowych broni i dekoracji pojazdów.

Tło fabularne

Mieszkańcy obozów rozrzuconych po całym Pustkowiu, wydawałoby się bez powodu, popadli w szaleństwo. Zaślepieni furią atakowali siebie nawzajem z dziką wściekłością i rządzą mordu. Ci, którzy przetrwali szaleństwo, błądzą po Pustkowiu z pustymi umysłami, jakby zupełnie pozbawionymi wszelkich wspomnień dawnego życia.

Gracz wciela się w jednego z ocalałych, rozpoczynając zabawę jako czysta karta, osoba, która utraciła swoją przeszłość. Podczas kampanii stara się ona dowiedzieć, co tak naprawdę spotkało ją i jej sąsiadów oraz kto jest za to wszystko odpowiedzialny. Czy bohaterowi uda się przetrwać, odnaleźć sojuszników i powstrzymać zło, które czyha w głębi Pustkowi? Czy odzyska pamięć? Odpowiedzi na te pytania czekają na graczy w trybie fabularnym do gry Crossout. Więcej na jego temat dowiecie się z Dzienników Developerskich: https://crossout.net/en/diary/66/#/

Nowy tryb rozgrywa się na rozbudowanej wersji mapy „Bloody Rocks”, która jest aktualnie najobszerniejszą, liczącą aż 16 km2, lokacją w grze. Oferuje ona duże możliwości eksploracji, a także pozwala na tropienie wrogów oraz wykonywanie misji pobocznych i głównych. Gracze mogą rozpocząć tryb „Adventure” korzystając ze wszystkich posiadanych pojazdów. Poziom postaci określi trudność gry i zachowanie wrogów. Kampania nie ma limitu czasu, a gracze mogą ją przerwać i wrócić do zabawy w dowolnym momencie.

“Adventure” jest dostępny w formie zamkniętych beta testów. Dostęp do niego otrzymają wszyscy posiadacze pakietu „Wholesale Recall”. Gracze mogą również zgłaszać się do wzięcia udziału w testach za pośrednictwem oficjalnej strony gry: http://www.crossout.net

Mogą Cię zainteresować

War Thunder wkracza w „Nową Erę”
Gry komputerowe MAT - 22 września 2017

Aktualizacja 1.71 wprowadza jednostki naziemne VI poziomu, nowe pojazdy, mapy oraz liczne…

Crossout świętuje pierwszą rocznicę Otwartych Testów
Aktualności MAT - 13 czerwca 2018

6 czerwca 2018 roku świętowano pierwszą rocznicę rozpoczęcia Otwartych Testów postapokaliptycznego tytułu…

War Thunder: nowa klasa okrętów dołącza do marynarki
Aktualności MAT - 9 maja 2018

Przed zbliżającymi się zamkniętymi testami beta modułu marynarki w War Thunder, twórcy…

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!