ISSN: 2658-2740

Katarzyna Berenika Miszczuk „Druga Szansa”

Fantastyka Fahrenheit Crew - 26 sierpnia 2021
Tytuł: "Druga Szansa"
Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk,
Wydawnictwo: Uroboros,
Typ publikacji: papier,
Premiera: 29 września 2021
Wydanie: 3
Liczba stron: 336
Format: 13x20 cm
Oprawa: miękka,
ISBN: 978-83-280-8902-0
Cena: 39.90 PLN

Książka, która zainspirowała twórców serialu Netflix Otwórz oczy. Niesamowicie wciągająca, tajemnicza i na długo zapadająca w pamięć.

Przerażający ośrodek, lekarze jak z horrorów i niepokojący brak pamięci. witaj w drugiej szansie!

Czy największe koszmary rodzą się rzeczywiście w naszych umysłach? A może najgorsze czai się tuż za plecami?

Julia budzi się w tajemniczym szpitalu. Nie poznaje własnego odbicia w lustrze, nie pamięta, jak się tu znalazła. Z czasem dowiaduje się, że cała jej rodzina zginęła w pożarze. Jedynie Julii udało się przeżyć, choć na skutek odniesionych obrażeń straciła pamięć. Nazwa ośrodka, Druga Szansa, powinna dawać pacjentom nadzieję… Co jednak myśleć o kobiecie, która wróży Julii śmierć, pojawiającej się nagle nieznajomej dziewczynie i szeptach rozbrzmiewających dookoła? Dzieje się tu coś dziwnego i trudnego do wyjaśnienia. Julia jest coraz bardziej zagubiona i przerażona, a leczenie nie przynosi pożądanych efektów. Co zrobi w sytuacji, w której z każdym dniem traci zaufanie nawet do samej siebie?

Rewelacyjna, pełna grozy i zaskakująca mrocznym klimatem, kilkakrotnie wznawiana powieść Katarzyny Bereniki Miszczuk wciągnie każdego, kto ma ochotę na lekturę z dreszczykiem i… nie tylko.

O autorce:

Katarzyna Berenika Miszczuk z wykształcenia jest lekarką. To wszechstronna pisarka, której znakiem rozpoznawczym jest nieoczywista mieszanka literackich światów niezmiennie doprawiona dużą dawką humoru. Ma w swoim dorobku kilkanaście książek. Największe uznanie czytelników przyniosła jej seria diabelsko-anielska: Ja, diablica (2010), Ja, anielica (2011) oraz Ja, potępiona (2012). Na słowiański cykl Kwiat paproci składają się: Szeptucha (2016, Książka Roku 2016 w plebiscycie portalu lubimyczytac.pl), Noc Kupały, Żerca (2017, Książka Roku 2017 lubimyczytac.pl), Przesilenie (2018, Książka Roku 2018 lubimyczytac.pl) oraz Jaga (2019, Książka Roku 2019 lubimyczytac.pl). W 2017 powieścią Obsesja autorka rozpoczęła kolejny cykl W lekarskim fartuchu. Rok później ukazała się jej kontynuacja – Paranoja. W 2020 r. opublikowała komedię kryminalną Ja cię kocham, a ty miau. Druga Szansa stała się inspiracją dla serialu Netflixa pod tytułem Otwórz oczy.

Mogą Cię zainteresować

Magdalena Kucenty „Zodiaki. Genokracja” – fragment

24 lutego 2021 roku pod patronatem Fahrenheita ukaże się najnowsza książka Magdalena…

Marta Kisiel „Oczy uroczne” w przedsprzedaży
Aktualności A.Mason - 30 stycznia 2019

W Empiku ruszyła przedsprzedaż powieści „Oczy uroczne”, czyli trzeciej części serii Dożywocie.

Magdalena Kubasiewicz „Wszystko pochłonie morze”

Zapowiedź książki Magdalena Kubasiewicz pt. „Wszystko pochłonie morze”, która ukaże się 14…

Fahrenheit