ISSN: 2658-2740

Eugeniusz Dębski „Krucjata. Księga 2”

Patronaty F-ta Fahrenheit Crew - 6 stycznia 2008

debski krucjata ks 2Science fiction i fantasy w jednym. Eugeniusz Dębski, twórca m.in. przewrotnych przygód rycerza Hondelyka zwanego Xameleonem, po raz kolejny zabiera Cię w fantastyczną podróż. A nawet w dwie podróże jednocześnie.
Pierwsza rozpoczyna się w roku 2708, kiedy nieliczni Ziemianie żyją w postępującej stagnacji. Impulsem do odrodzenia ludzkiej aktywności ma być wyprawa w kosmos. Współcześni nie są jednak w stanie podołać jej trudom. Dlatego na pokład „Gwiezdnego Szamana” wchodzą osoby przywrócone do życia, które pod koniec XX wieku poddano hibernacji. A są wśród nich… Walt Disney i Bruce Lee.
Druga wyprawa zawiedzie Cię do krainy fantasy, w której przestała działać magia. Udasz się tam wraz z Magiem Waltanem, który niespodziewanie utracił moc i śmiałkami, którym nie zdążył pomóc w pozbyciu się uciążliwych niedoskonałości.
Co łączy obie wyprawy? Załoga „Gwiezdnego Szamana” – aby odegnać nudę i monotonię kosmicznej podróży – postanawia nakręcić film ze swoim udziałem. To właśnie historia o wyprawie Waltana.

Fabryka Słów

Mogą Cię zainteresować

Jacek Piekara „Rycerz Kielichów”
Fantastyka Jacek Piekara - 20 lipca 2018

Zapowiedź nowego wydania „Rycerza Kielichów” Jacka Piekary.

Dzień Ręcznika – Towel Day
Aktualności Fahrenheit Crew - 25 maja 2018

Wszystkim fanom Autostopem przez Galaktykę (The Hitchhiler’s Guide to the Galaxy) – trylogii w pięciu…

Christopher Paolini „Najstarszy. Trylogii Dziedzictwo tom 2”
Patronaty F-ta Fahrenheit Crew - 20 grudnia 2005

„Najstarszy” – historia Eragona trwa nadal… 2 tom bestsellerowego Eragona, wydany w…

Fahrenheit