ISSN: 2658-2740

Ian Douglas „Star carrier 4. Otchłań”

Patronaty F-ta Fahrenheit Crew - 4 lutego 2014

douglas STARCARRIERIan Douglas

Star Carrier: Otchłań

tłumaczenie: Justyn Łyżwa

cena: 34,90

liczba stron: 432

 

Już niby wiesz, jak smakuje zderzenie z nieznanym. Jak człowiek się czuje, kiedy staje naprzeciw potężnego wroga, o którym wie niewiele albo w ogóle nic. Ale minęło dwadzieścia lat względnego spokoju. Miałeś już nadzieję, że udało się pokojowo załatwić sprawy między człowiekiem a obcymi rasami, prawda? Ale to nie takie proste. Znów trzeba podjąć walkę, a nowy przeciwnik dysponuje miażdżącą przewagą, posługuje się nieprawdopodobną wręcz technologią. Żebyś jeszcze chociaż wiedział, z kim sprawa, ale nawet to pozostaje tajemnicą. W dodatku musisz walczyć także z zagrożeniem już znanym, a sił przecież od tego nie przybywa. To bezwzględna wojna o przetrwanie, wiesz o tym doskonale… Jakby tego było mało, zaczynają się coraz ostrzejsze tarcia w łonie samej ludzkości, spierają się Konfederacja i Stany Zjednoczone, oliwy do ognia dolewają pozostałe mocarstwa…

No cóż, żołnierzu, nie masz innego wyjścia, jak znów zasiąść za sterami maszyny bojowej, aby rzucić się do gardła wrogom.

Ian Douglas po raz kolejny zaskakuje czytelnika pomysłowością. Do znanego już doskonale świata wprowadza nową zmienną, każe ludzkości stawić czoła następnemu niebezpieczeństwu, tajemniczemu, trudnemu do ogarnięcia. Oprócz tego wprowadza do akcji wojowniczą rasę Slan, jak zwykle znakomicie opisując problemy związane z komunikacją przedstawicieli cywilizacji diametralnie od siebie odbiegających konstrukcją psychofizyczną.

Mogą Cię zainteresować

EuGeniusz Dębski „Władcy nocy, złodzieje snów”
Fantastyka Eugeniusz Dębski - 24 lutego 2017

Autor: EuGeniusz Dębski Tytuł: Władcy nocy, złodzieje snów Wydawnictwo: Oficyna wydawnicza RW2010…

Martha Wells „Powietrzne okręty”
Patronaty F-ta Fahrenheit Crew - 10 lutego 2006

”Andrzej Sapkowski poleca” – nowa książka w księgarniach od 11.02.2006 „Powietrzne okręty”…

Joseph Delaney „Wiedźmi spisek”
Patronaty F-ta Fahrenheit Crew - 26 stycznia 2009

IV tom Kronik Wardstone Tym razem przeniesiemy się na wschodnie rubieże Hrabstwa,…

Fahrenheit