ISSN: 2658-2740

Kat Richardson „Greywalker”

Patronaty F-ta Fahrenheit Crew - 1 czerwca 2008

Porywający mix thrillera i powieści detektywistycznej. Ze świetnie skrojoną bohaterka oraz uderzeniową dawką grozy i humoru. Łykasz jednym haustem!
Brutalnie napadnięta detektyw Harper Bleine odchodzi w stronę światła. Czyli umiera, ale… nie na zawsze. Dwuminutowy stan śmierci klinicznej znacząco ożywia jej zmysły. Oprócz tego co zwykle, widzi Szarą Mgłę, szarzejącą między światem żywych i duchów. I nie myśl, że zwariowała.
„Szara strefa” staje się dla Harper przekleństwem. Inaczej dla jej nowych klientów: matki poszukującej coraz bardziej blednącego syna czy Siergiejewa, który łączy się z panią detektyw nawet przy wyłączonym telefonie, nakłaniając ją do odnalezienia artefaktu nekromanckiej mocy. Życie Harper wywraca się do góry nogami. I nie może być inaczej. Jako Chodząca w Szarości jest – co prawda – człowiekiem, ale nie do końca.
Książkę poleca Charlaine Harris, autorka bestsellerowego Definitely Dead: Intrygujący początek, akcja non stop, wspaniała bohaterka, dość paranormalnych sytuacji, byś nie usiedział w spokoju (The New York Times)

Fabryka Słów

Mogą Cię zainteresować

Hanna Fronczak „O kosmetykach”

Pasjami lubię czytać napisy na pudełeczkach z kosmetykami. Jeśli wierzyć zapewnieniom producentów, po…

SkierCon 2016
Aktualności Fahrenheit Crew - 20 lipca 2016

W najbliższy weekend (22-24.07) w Skierniewicach odbędzie się SkierCon 2016. W trakcie…

Maja Lidia Kossakowska „Zakon Krańca Świata” tom 2

Autor: Maja Lidia Kossakowska Tytuł: Zakon Krańca Świata, tom 2 Wydawnictwo: Fabryka…

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!