Najlepszy horror od czasu Szóstego zmysłu. Sean Stewart powala czytelnika na łopatki, a później z każdą sceną mocniej przygniata go do ziemi.
William Kennedy, egzorcysta i poskromiciel duchów zmarłych, staje przed najtrudniejszym wyborem w swoim życiu – nawiedza go dziewczyna z plamami krwi na bluzce i proponuje grę w prawdę i wyzwanie.
To nieprawda, że duchów nie ma. One istnieją, tylko nie każdy może je zobaczyć. Will, główny bohater i narrator powieści, ma dar ich widzenia, potrafi też z nimi rozmawiać. Nie jest to dar bezpieczny – wprawdzie duch sam nie może nic człowiekowi zrobić, może jednak sprowokować do działań, które niekoniecznie uznalibyśmy za właściwe.
Główny bohater spotyka na swej drodze wiele duchów: trzy z nich należące do jego rodziny sprawiają, że ulega on powolnej przemianie wewnętrznej – czy na lepsze, to już niech Czytelnicy osądzą sami.
Red Horse
Pobierz tekst:

Bulletstorm zadebiutuje na Nintendo Switch
Bulletstorm był spełnieniem marzeń twórców z polskiego studia People Can Fly.

Robin Cook „Geneza”
MISTRZ THRILLERA MEDYCZNEGO POWRACA Kiedy na stół sekcyjny w nowojorskim Inspektoracie Medycyny…

Ori and the Will of the Wisps
Od dzisiaj (10.03.2020 r.) gracze korzystający z komputerów osobistych oraz konsol Xbox…














Kraków
07.11.2025 - 09.11.2025