ISSN: 2658-2740

Akredytacja wspierająca – czemuż by nie?!

Zew Zajdla Jacek Falejczyk - 6 czerwca 2018

Dzisiaj chciałbym napisać kilka słów do tych, którzy na Polcon nie jadą i w związku z tym głosować nie zamierzają. Chciałbym Wam zaproponować skorzystanie z Akredytacji Wspierającej.

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że o tej formie uzyskania praw do głosowania krążą czarne legendy. I co więcej, wiem dobrze, że część z nich jest oparta na wydarzeniach rzeczywistych. Że do tej pory zdarzały się problemy z terminowym rozsyłaniem kart do głosowania czy materiałów polconowych. Że były problemy z komunikacją i takie tam różne. Ale…

No właśnie, jest wielkie ALE. Od ostatniego roku sytuacja się zmieniła, ponieważ mamy zmiany w Regulaminie Nagrody! Zgodnie z nimi organizatorzy Polconu mają obowiązek zapewnić możliwość głosowania za pośrednictwem sieci. Sami zresztą zobaczcie:

Paragraf 13, ust. 4a – (DODANY)
4a. Organizator zobowiązany jest zapewnić Uczestnikom, którzy wykupili akredytacje wspierające, możliwość głosowania zdalnego, w szczególności poprzez formularz elektroniczny lub e-mail. Każdy system głosowania zdalnego powinien umożliwić jednoznaczną weryfikację głosów z akredytacji wspierających oraz w możliwie jak najwyższym stopniu zagwarantować tajność głosowania zdalnego.

Jak widzicie, przyszło nowe i od tego roku będzie można całkowicie legalnie, bezstresowo, szybko zagłosować za pomocą Internetu. Znikają problemy z przesyłkami, z koniecznością przebywania w okolicy swojego adresu kontaktowego w środku wakacji, z panicznym poszukiwaniem poczty w środku Bieszczad. To mamy już za sobą. Teraz możecie zagłosować nawet ze swojego telefonu (jeśli obsługuje pocztę, rzecz jasna)!

Tak więc co stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z tej możliwości zagłosowania i wsparcia Nagrody im. Janusza A. Zajdla? Zwłaszcza, że za wydane 30 złotych otrzymacie pakiet materiałów promocyjnych z Polconu!

Przekonałem Was? A może chociaż skłoniłem do przemyślenia sprawy? To już wielki sukces!
Bo, z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że do tej pory z tej formy uzyskania praw do głosowania skorzystały jedynie dwie osoby. Mam nadzieję, że będzie ich więcej!

PS. A jak byście się zdecydowali, to można ją kupić tutaj.

Mogą Cię zainteresować

Antologia Zajdlowa – już do pobrania
Zew Zajdla A.Mason - 22 czerwca 2018

Z oficjalnej strony Nagrody im. Janusza A. Zajdla można już pobrać antologię…

30. rocznica śmierci Janusza A. Zajdla
Aktualności Fahrenheit Crew - 19 lipca 2015

Janusz A. Zajdel urodził się 15 sierpnia 1938 roku w Warszawie. Zawodowo…

72. rocznica urodzin Edmunda Wnuka-Lipińskiego
Aktualności Fahrenheit Crew - 4 maja 2016

4 maja 1944 roku urodził się Edmund Wnuk-Lipiński. Polski socjolog, nauczyciel akademicki,…

Fahrenheit