ISSN: 2658-2740

Akredytacja wspierająca – czemuż by nie?!

Zew Zajdla Jacek Falejczyk - 6 czerwca 2018

Dzisiaj chciałbym napisać kilka słów do tych, którzy na Polcon nie jadą i w związku z tym głosować nie zamierzają. Chciałbym Wam zaproponować skorzystanie z Akredytacji Wspierającej.

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że o tej formie uzyskania praw do głosowania krążą czarne legendy. I co więcej, wiem dobrze, że część z nich jest oparta na wydarzeniach rzeczywistych. Że do tej pory zdarzały się problemy z terminowym rozsyłaniem kart do głosowania czy materiałów polconowych. Że były problemy z komunikacją i takie tam różne. Ale…

No właśnie, jest wielkie ALE. Od ostatniego roku sytuacja się zmieniła, ponieważ mamy zmiany w Regulaminie Nagrody! Zgodnie z nimi organizatorzy Polconu mają obowiązek zapewnić możliwość głosowania za pośrednictwem sieci. Sami zresztą zobaczcie:

Paragraf 13, ust. 4a – (DODANY)
4a. Organizator zobowiązany jest zapewnić Uczestnikom, którzy wykupili akredytacje wspierające, możliwość głosowania zdalnego, w szczególności poprzez formularz elektroniczny lub e-mail. Każdy system głosowania zdalnego powinien umożliwić jednoznaczną weryfikację głosów z akredytacji wspierających oraz w możliwie jak najwyższym stopniu zagwarantować tajność głosowania zdalnego.

Jak widzicie, przyszło nowe i od tego roku będzie można całkowicie legalnie, bezstresowo, szybko zagłosować za pomocą Internetu. Znikają problemy z przesyłkami, z koniecznością przebywania w okolicy swojego adresu kontaktowego w środku wakacji, z panicznym poszukiwaniem poczty w środku Bieszczad. To mamy już za sobą. Teraz możecie zagłosować nawet ze swojego telefonu (jeśli obsługuje pocztę, rzecz jasna)!

Tak więc co stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z tej możliwości zagłosowania i wsparcia Nagrody im. Janusza A. Zajdla? Zwłaszcza, że za wydane 30 złotych otrzymacie pakiet materiałów promocyjnych z Polconu!

Przekonałem Was? A może chociaż skłoniłem do przemyślenia sprawy? To już wielki sukces!
Bo, z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że do tej pory z tej formy uzyskania praw do głosowania skorzystały jedynie dwie osoby. Mam nadzieję, że będzie ich więcej!

PS. A jak byście się zdecydowali, to można ją kupić tutaj.

Mogą Cię zainteresować

Zew Zajdla 2 – Piotr W. Cholewa o metodzie australijskiej
Zew Zajdla Jacek Falejczyk - 25 stycznia 2017

Wywiad z Piotrem W. Cholewą, który opowiada o tym dlaczego do obliczania…

Zew Zajdla 2019
Zew Zajdla 2019 wystartował!

Nominacje do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla zostały oficjalnie ogłoszone…

Statuetka nagrody ŚKF Śląkfa
Zew Zajdla z nominacją do Śląkfy

Otrzymałem nominację do nagrody Śląskiego Klubu Fantastyki Śląkfa w kategorii Fan Roku.…

Fahrenheit