FAHRENHEIT 

 Kontakt z redakcją
Skok do:
- kontakt
- jak przesłać tekst

Jak przesłać swój tekst?

    Jeśli chcesz przesłać nam swój tekst [do czego serdecznie namawiamy] (opowiadanie, powieść, esej, artykuł czy cokolwiek innego) możesz skorzystać z następujących opcji:

     1. e-mail z plikiem osadzonym [attachment] (czyli tekstem dołączonym bezpośrednio z dysku) na adres:
rej1@rej.com.pl
     2. zwykły e-mail z tekstem (wtedy jednak pamiętaj, żeby zamienić polskie znaki na "/znak" np. ą=/a, ę=/e, ś=/s itp.). Możesz to zrobić w dowolnym edytorze używając funkcji "Znajdź/Zamień" ("Find/Replace").
     3. dyskietkę z tekstami w formacie Rich Text Format (.rtf), Word (.doc), Ami Pro lub Word Pro (.sam, .lwp), Wordpad (.doc), Write (.wri), notepad (.txt) lub jakimkolwiek innym (oprócz Chi-writera - mamy na niego alergię).
     4. możesz przesłać czytelny wydruk na adres : TEXTRON MEDIA, ul. Rowerowa 11/14, 51-138 Wrocław - wtedy go zeskanujemy (aczkolwiek w przypadku dłuższych tekstów nie licz na zadowalający efekt)
     5. rękopisy absolutnie nie wchodzą w grę!!! Chyba, że chcesz, żeby teksty pozostały do wiadomości redakcji... (nie mamy na etacie grafologa ani maszynistki).

    Każdy tekst powinien zawierać zgodę na wykorzystanie go (bezpłatnie) w periodyku Fahrenheit oraz Twoje dane [imię, nazwisko, adres, opcjonalnie: e-mail, opcjonalnie: telefon, fax, zdjęcie].

    Mamy serdeczną prośbę:

    - podpisujcie swoje teksty pełnym imieniem i nazwiskiem (oraz adresem e-maila)! Często bywa tak, że wirus skasował nam list i dysponujemy tylko opowiadaniem - nie wiemy kto go napisał, nie wiemy jak skontaktować się z autorem, znamy jedynie tytuł (i treść, ma się rozumieć). Powtórzę więc jeszcze raz: podpisujcie swoje teksty pełnym imieniem i nazwiskiem (plus adres e-mail)

    - najlepiej byłoby gdyby nazwy plików nie były tytułami opowiadań (ani skrótami) lecz łączyły się jakoś z nazwiskiem autora. Jeśli ktoś przesyła naraz np. trzy opowiadania to niech nazwie pliki: Kowalski1.doc, Kowalski2.doc, Kowalski3.doc. (oczywiście zamiast "Kowalski" wstawcie swoje nazwisko :-))). Można oczywiście w nazwie pliku zawrzeć całą informację, np. Kowalski_opowiadanie_Śmierć_w_kosmolocie.doc. Jeśli jednak czyjś system operacyjny na to nie pozwala to niech raczej nazwie plik "Kowal1.doc" niż "Śmierć.doc"...

    - jeśli przesyłacie dłuższy tekst (duuuuży plik) to podzielcie go na części (arj, winzip, winrar... albo ręcznie - na kawałki z różnymi nazwami o kolejnych numerach), bo zatkacie nam skrzynkę pocztową. Nie dołączajcie do tekstów żadnej grafiki ani wymyślnych fontów. Jeśli chcecie przesłać jakieś zdjęcie, ślijcie osobnym listem jako odrębny, zzipowany plik.

    - lepiej unikać wielu attachów w jednym liście. Zamiast jednego listu z pięcioma plikami osadzonymi lepiej wysłać pięć listów z jednym attachem każdy. W razie jakiegoś zatkania nie zginą wtedy wszystkie.

    Inaczej sami sobie będziecie winni oczekując bezskutecznie na naszą odpowiedź. Prowadzimy działalność publiczną i w związku z tym wirusy u nas szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją...

    Uważacie, że przesadzamy? Ciekawe jak sami byście się czuli posiadając na dysku na przykład takie pliki: fgt.zip, dupa.lwp, takifajnytekst.arj, k7.sam, jozek.doc, kichanie.txt... i żadnej informacji o tym kto to napisał?

    

Kontakt:

Twoje daneTwoje uwagiDłuższy tekst - wyślij raczej tą drogą: E-MAIL Źle skonfigurowana poczta? Spróbuj ręcznie wklepać poniższe adresy:
rej1@rej.com.pl lub rej2@rej.com.pl


Prywatnie do:
Adama - Andrzeja - Gienka - Michała - Tomka - Kazka
(Jeśli wiecie kto jest kim :-))))

Telefony Redakcji:
tel.: (0-71) 326 04 68
tel: (0-71) 357 82 90,
tel/fax: (0-71) 325 35 91
tel. kom. 0 501 139 887

Adres poczty (konwencjonalnej):
TEXTRON MEDIA (FAHRENHEIT)
UL. ROWEROWA 11-14
51-138 WROCŁAW