strona główna     -     konkurs     -     archiwum fahrenheita     -     stopka redakcyjna     -     napisz do nas
 
Fahrenheit Crew
Początek Poprzednia strona 04 Następna Ostatnia

KONKURS

 

 

Redakcja Fahrenheita zaprasza do udziału w konkursie na temat... No właśnie, tym razem na temat Fahrenheita jako takiego. Napiszcie dla nas recenzję, dotyczącą Waszego ulubionego periodyku sieciowego, co Wam się podoba a co nie, czego brakuje, a czego (lub kogo) macie już dosyć. Wśród autorów nadesłanych tekstów zostanie wylosowany zwycięzca, powtarzam, wylosowany, bo zawartość wazeliny nie wpłynie w znaczący sposób na pracę naszej redakcyjnej sierotki.

 

Tym razem zwycięzca weźmie wszystko, nagrodą główną i jedyną będzie komplet książek ufundowanych przez wydawnictwo Fabryka Słów.

 

Konkurs przeznaczony jest dla osób zapisanych do fahrenheitowego newslettera. Do newslettera można się zapisywać na stronie www.fahrenheit.net.pl

 

Teksty o objętości max. dwóch stron znormalizowanych prosimy przysyłać na adres redakcja@fahrenheit.net.pl w terminie do 28 czerwca 2003 r. Mail z odpowiedziami musi zawierać adres zwrotny oraz nick uczestnika. Fragmenty nadesłanych tekstów zostaną opublikowane w numerze wrześniowym.

 

W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji Fahrenheita.

 


W majowym konkursie nagrody, czyli zbiory opowiadań Anny Brzezińskiej "Opowieści z Wilżyńskiej Doliny" ufundowane przez Agencję Wydawniczą Runa otrzymują:

 

Bożena Radziun

Janina Styrbicka

May & Martva

  


Spis treści
451 Fahrenheita
Literatura
Konkurs
Bookiet
Recenzje
Spam (ientnika)
Komiks
Stopka
Hor-Mono-Skop
Ludzie listy piszą
Martin Králik
Adam Cebula
D'Bill
Idaho
Andrzej Pilipiuk
Ewa Białołęcka
Tomasz Pacyński
Eugeniusz Dębski
Tadeusz Oszubski
Artur Skowroński
Jaroslav Mostecký
KRÓTKIE SPODENKI
nonFelix
Adam Cebula
Necrosis
XXX
Ktokolwiek widział...
 

Poprzednia 04 Następna