Wstępniak / Gin


"...Podobno to człowiek jest panem wszystkich istot. Model drapieżnika, pod nazwą "człowiek" został wyprodukowany przez Naturę już dość dawno.
A jednak..."

Komunikat / Fahrenheit Crew


Jeśli opublikowałeś coś w Fahrenheit-cie, poświęć moment na przeczytanie tego tekstu.

Galeria / Michał Kaźmierczak

Literatura / Gin


"...Marzenia się spełniają. Miałem więc to co chciałem: US made fun. Dobry reżyser, dobre efekty (choć bez przesady), dobrzy aktorzy..."

Interaktywna powieść / All Members of the "Vanderberg Club"


"...Vanderberg wzruszył ramionami. Zostawił Wade'a i przeszedł do salonu. Na szczęście żadna z kilkunastu skupionych tam osób nie zwróciła na niego uwagi..."

Dystans / Kazimierz Przybysz


"O tej książce powinienem wprawdzie pisać w tekście poświęconym liczbie 100000. Nietrudno jednak obliczyć, że tekst ten ukazałby się w roku 18 665. Trochę późno."

Antykwariat/ogłoszenia / Fahrenheit Crew

Erotyka / Fahrenheit Crew


Tym razem okazja do kilku gorących fotek nadarzyła się podczas powiększania składu redakcji...Nowe Personelo / Karol Dobryniewski


"...Dopiero teraz uświadomiłem sobie, co się stało. Zgorzkniała i niechciana rzeczywistość przypomniała o sobie. Nienawidzę tego. Wstałem z trawnika, otrzepując się z suchych źdźbeł trawy..."

Ależ ja wrócę, kochanie... / Tomasz Dudek


"...Zanim odłożył długopis, przeczytał raz jeszcze notatkę. A kiedy uznał, że jego dzieło jest dobre, złożył ostrożnie świstek papieru i schował go do kieszeni..."

Ciemną nocą... / Tomasz Dudek


"...Kocham spanie i, naprawdę, bywają dni, że wręcz nie mogę się doczekać wieczoru. Obejrzeć dobranockę, siedząc po turecku na podłodze, blisko telewizora, krusząc chleb na świeżo odkurzony dywan..."

Anioł? / Rafał Fabiszak


"...Podeszli już na wystarczającą odległość. Poczuł pierwsze uderzenie. Przygotował się na następne. Jednak usłyszał tylko urwany dźwięk syreny policyjnej, kilka przekleństw i tupot biegnących nóg..."

Ostatnia łza Boga / Wojciech Świdziniewski


"...Zebrały się wszystkie duchy przed obliczem Najwyższego, a był pośród nich i Gabriel, Ognisty Miecz Boga, i Belial, najbardziej Mu oddany, i Lucyfer, niosący przed Nim światło..."

Przygody tajnego agenta 000, czyli... / Tomasz P. Rybicki


"...Przesyłkę miał odebrać agent o kryptonimie "Babcia". Hasło: "Jakie masz wielkie oczy babciu". Odzew: "To żeby cię lepiej widzieć"..."

Ostatni Władca Pierścienia / K.J.Yeskov


"...Gdy między Białą Radą i Nazgulami zaczęła się walka o przyszłość Śródziemia, i jedni, i drudzy zaczęli szybko szukać naturalnych sojuszników. My zaczęliśmy pomagać dynamicznym cywilizacjom centralnego Śródziemia..."Następna puszka piwa / Adam Cebula


"...Oczywiście, twarda fantastyka produkowała kosmiczne gnioty. Kiedy czasem przypadkiem trafię na opowiadania, które kiedyś mnie porywały, to mi zwyczajnie wstyd..."

Gdy na Rusi rosły banany / Paweł Laudański


"...za fantastycznym sztafażem, będącym satyrą na wyeksploatowany już chyba do cna wątek podróży w czasie i związanych z nimi paradoksów, kryje się przygodowa powieść dla młodzieży..."

"Władca Pierścieni" a'rebours... / Paweł Laudański


"...Jeskow usiłuje przedstawić rzeczywistość taką, jaką zapewne być mogła, bez ubarwień i retuszy, rzeczywistość skrajnie nieraz różniącą się od cukierkowatego obrazu nakreślonego przez Tolkiena..."

Czy Jezus z Nazaretu był esseńczykiem? / Jerzy Sędziak


"...Gdyby historyczny Jezus by esseńczykiem przez cale życie, to podobnie jak oni trzymałby się wiernie pewnych granic, zwłaszcza co się tyczy zakonu mojżeszowego..."

Mały traktat o naturze czasu / J.Sneaker


"...A przeszłość? Możliwa byłaby tylko obserwacja śladów pozostawionych przez czas. Obserwacja wywołanych obrazów z historii, bez uczestniczenia w tych wydarzeniach..."Linki / Fahrenheit Crew

Kontakt / Fahrenheit Crew

Strona główna / Fahrenheit Crew

Nagroda Elektrybałta / Fahrenheit Crew