FOX zaczyna ścigać producentów tzw. Jayne’s Hat (czapek Jayne’a) z Firefly. Masowo usuwane są oferty w sklepach internetowych, a wszystko ponoć z powodu pewnej oficjalnej licencji. Burza w szklance wody? Niekoniecznie. Tymczasem wydawnictwo Dobre Historie przygotowuje dla fantastów heroinę z prawdziwego zdarzenia. Bardzo kobiecy Conan już wkrótce pojawi się w na kartach książek i komiksów. A już teraz można spotkać ją na w magazynie „Coś na progu”. Kim jest tajemnicza Tequila? Elya przybliży wam sylwetkę nowej bohaterki z polskiego rynku fantastycznego.
W świecie Disney’owskich Gwiezdnych Wojen znowu trzęsie się ziemia, bo postanowiono zamknąć LucasArts. Wydawcę gier w realiach Star Wars. Czy jednak huk w sieci jest uzasadniony? Pepcok ma na ten temat swoje zdanie.
A na koniec… nowość! Mamy dla was porcję newsów dla prawdziwych geeków dotyczących tego, co ostatnio się działo i wydarzy niedługo.
Link
do odcinka:
http://raportobiezyswiata.tv/ogladaj/ro/36
Raport Obieżyświata
to kanał telewizji internetowej o fantastyce. Znajdziecie na nim informacje o najnowszych doniesieniach, recenzje publikacji książkowych oraz relacje z konwentów, tych największych i tych troszkę mniejszych.
Strona www:
http://raportobiezyswiata.tv
Profil
Facebook:
http://www.facebook.com/raport.obiezyswiata
YouTube:
http://youtube.com/raportobiezyswiata
Pobierz tekst:

FOX ogłasza datę powrotu drugiej części 9. sezonu „The Walking Dead”
FOX już teraz ujawnia datę powrotu produkcji po przerwie – będzie to…

Edward Brooke-Hitching „Atlas lądów niebyłych. Największe mity, zmyślenia i pomyłki kartografów”
Oto Świat – nie jaki kiedykolwiek istniał, lecz jak go sobie wyobrażano.…

Charlaine Harris „Martwy aż do zmroku”
MAG Dzięki wynalezionej w japońskim laboratorium syntetycznej krwi oraz napojowi z jej ekstraktem o nazwie Tru:…