ISSN: 2658-2740

Premiera serialu „Dobry omen”

Film Fahrenheit Crew - 31 maja 2019

Od dzisiaj (31.05.2019) na Amazon Prime Video dostępny jest sześcioodcinkowy serial wyreżyserowany przez Douglasa Mackinnona pt. Dobry Omen (Good Omens).

Zbliża się czas Sądu Ostatecznego. Czterej jeźdźcy Apokalipsy są w pełnej gotowości, a na Ziemię przychodzi Antychryst. Zbliża się czas, kiedy ostatecznie dobro zmierzy się ze złem…
I właściwie wszystko byłoby w porządku, gdyby tylko dwóch agentów Nieba i Piekła nie odczuwało pewnych wątpliwości odnośnie całej akcji. Bo właściwie dlaczego niszczyć Ziemię, którą opiekują się (mniej więcej) od setek lat?

W główne postacie wcielą się Michael Sheen (Azirafal – anioła i antykwariusza na pół etatu) oraz David Tennant (Crowley – anioła, który może nie upadł, lecz zsunął się odrobinę za nisko). W pozostałych rola występują, między innymi: Anna Maxwell Martin, Jon Hamm, Josie Lawrence, Adria Arjona, Michael McKean, Jack Whitehall oraz Miranda Richardson.

 

Miniserial jest adaptacją powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta. Jak łatwo można się domyśleć, inspiracją dla wydanej w 1990 roku książki była seria horrorów Omen.

Mogą Cię zainteresować

Terry Pratchett „Wolni Ciut Ludzie”
Fantastyka Fahrenheit Crew - 28 listopada 2010

Prószyński i S-ka Nowy przekład Piotra W.Cholewy! Każda kraina potrzebuje własnej czarownicy……

Neil Gaiman „Odd i Lodowi Olbrzymi”
Fantastyka Fahrenheit Crew - 31 marca 2010

Mag Pewnego razu w małej norweskiej wiosce żył sobie chłopiec o imieniu…

Pierwsze zdjęcia z serialu „Straż”
Film Fahrenheit Crew - 21 stycznia 2020

W miniony weekend BBC America przedstawiała kilka zdjęć z serialu „Straż” („The…

Fahrenheit