ISSN: 2658-2740

„Circus Electrique”

Gry komputerowe MAT - 6 września 2022

„Circus Electrique” to gra przygodowa z elementami RPG, wątkami ekonomicznymi oraz taktyczno-strategicznymi. Fabuła przenosi graczy do steampunkowej wersji wiktoriańskiego Londynu, gdzie drużyna cyrkowców będzie musiała zadbać o swój los.

PGA – Poznań Game Arena 2022

Gry komputerowe MAT - 5 września 2022

Zapowiedź największych targów gier komputerowych, konsolowych i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej pn. „PGA – Poznań Game Arena 2022”, które odbędą się w dniach 7-09.10.2022.

Scathe

Gry komputerowe MAT - 31 sierpnia 2022

Od dzisiaj (31.08.2022 r.) gracze korzystający z komputerów osobistych będą mieli szansę wcieli się w wyjątkowego egzekutora demonów, przemierzającego piekielne podziemia i labirynty.

Soul Hackers 2

Gry komputerowe MAT - 26 sierpnia 2022

„Soul Hackers 2” to japoński RPG z turowym systemem walki. W nieodległej przyszłości Ziemi grozi zagłada i tylko para bohaterek może zapobiec jej zniszczeniu.

SD Gundam Battle Alliance

Gry komputerowe MAT - 25 sierpnia 2022

„SD Gundam Battle Alliance” to wieloosobowa, japońska gra RPG, w której – zgodnie z tytułem – gracze będą kierować humanoidalnymi, bojowymi robotami.

Fallen Legion: Rise to Glory / Fallen Legion Revenants

Gry komputerowe MAT - 23 sierpnia 2022

„Fallen Legion: Rise to Glory / Fallen Legion Revenants” to kompilacja trzech tytułów: „Fallen Legion Revenants”, „Fallen Legion: Sins of an Empire” oraz „Fallen Legion: Flames of Rebellion”, które ukazują się na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox One oraz X.

Disco Elysium – The Final Cut – ze sporą przeceną na GOG

Gry komputerowe A.Mason - 1 sierpnia 2022

Jeszcze do końca dnia można na GOG-u kupić ze sporą zniżką (za ok. 50 złotych) niezwykłą grę RPG „Disco Elysium – The Final Cut”.

Disco Elysium to komputerowe RPG stawiające na narrację i historię. Gra ma mroczny klimat, to dosłownie czarny kryminał okraszony czarnym, czasem absurdalnym humorem oraz trudnymi wyborami/tematami. Można powiedzieć, że to połączenie klasycznego, papierowego RPG i point-and-click. Na pochwałę zasługuje zarówno oryginalny dubbing jak i polskie tłumaczenie (napisy).

Premiera „Stray”

Gry komputerowe MAT - 19 lipca 2022

„Stray” to przygodowa gra akcji opracowana przez francuską firmę „Blue Twelve Studio”, a wydana przez „Annapurna Interactive”.

Komputerowa wersja planszówki „Gry o Tron” do pobrania za darmo

Gry komputerowe A.Mason - 25 czerwca 2022

Do 30.06.2022 do godz. 17:00 z Epic Games Store można pobrać za darmo k”A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition” oraz „Car Mechanic Simulator 2018”.
„A Game Of Thrones” to komputerowa wersja gry planszowej osadzonej w uniwersum Pieśni Lodu i Ognia.
Gra toczy się na dużej planszy przedstawiającej mapę fantastycznej krainy Westeros, podzielonej na mniejsze obszary. Gracze wcielają się w przedstawicieli jednego z sześciu rodów

Kolekcja BioShock – do pobrania

Gry komputerowe A.Mason - 27 maja 2022

Z Epic Games Store można już za darmo pobrać kolekcję gier: BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered i BioShock Infinite: The Complete Edition.
BioShock to seria wielokrotnie nagradzana i lubiana przez graczy, łączy elementy strzelanki FPS z cRPG.

Dolmen

Gry komputerowe MAT - 20 maja 2022

Dolmen to gra akcji z elementami horror. Główny bohater zostaje wysłany na planetę Revion Prime, gdzie będzie musiał stawić czoła obcej florze i faunie. Jednocześnie, ma za zadanie odkryć tajemnicę kryjącą się za jego pojawienie się w tych niesprzyjających warunkach.

Fahrenheit