ISSN: 2658-2740

Premiera „Little Nightmares II”

Gry komputerowe Fahrenheit Crew - 11 lutego 2021

Dzisiaj (11.02.2021 r.) na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4/5, Nintendo Switch oraz Xbox One ma miejsce premiera „przygodowego platformowego horroru Little Nightmares II”.

NiOh 2: The Complete Edition

Gry komputerowe Fahrenheit Crew - 5 lutego 2021

Od dzisiaj (05.02.2021 r.) gracze korzystający z komputerów osobistych mogą cieszyć się kompletną edycją trzecioosobowej gry akcji pt. „NiOh 2”.

„House Reborn” – nowe rozszerzenie do „Star Trek Online”

Gry komputerowe Q - 29 stycznia 2021

Właśnie wystartował nowy, zatytułowany „House Reborn”, dodatek do „Star Trek Online”. Jak sama nazwa wskazuje, w centrum uwagi pozostają sprawy Imperium Klingońskiego. Pewnie dlatego rozszerzenie zaplanowane zostało tak, by bez problemu mogło stanowić starting experience dla graczy chcących się wcielić w mieszkańców Qo’noS i innych obywateli tego gwiezdnego mocarstwa. Warto dodać, że jako NPC-e (zwani też BN-ami) pojawią się znani z „Discovery” L’Rell (w tej roli, jak zwykle, Mary Chieffo)

„Dandara: Trials of Fear Edition” do pobrania z Epic Games

Gry komputerowe A.Mason - 28 stycznia 2021

Od dziś z Epic Games można będzie pobrać za darmo grę „Dandara: Trials of Fear Edition”.
Dandara to nieco niekonwencjonalna, wymagająca platformówka 2d / metroidvania, stworzona przez brazylijskie studio Long Hat House. Wyróżnia ją sposób poruszania się po mapie – możemy przemieszczać się tylko i wyłącznie niczym Spiderman za pomocą przyklejania się do białych powierzchni.

„Indiana Jones” powróci… w grze firmy Bethesda

Gry komputerowe Q - 21 stycznia 2021

Mimo, że czwarty film o jego przygodach stanowił zdaniem większości widzów i krytyków katastrofę, czołowy archeolog popkultury – Indiana Jones, powróci w piątej części cyklu. Wcześniej jednak pojawi się w nowej grze firmy Bethesda, za której przygotowanie – wspólnie z ludźmi z Lucasfilmu – odpowiadać ma (pracujący dotąd przy „Falloucie 3” i dalszych odsłonach cyklu „Elder Scrolls”) Todd Howard.

Gra „STAR WARS Battlefront II: Edycja Świąteczna” za darmo w Epic

Gry komputerowe A.Mason - 8 stycznia 2021

Od 14 do 21 stycznia posiadacze konta na www.epicgames.com będą mogli za darmo pobrać grę STAR WARS Battlefront II: Edycja Świąteczna.
SW Battlefront to sieciowy shooter (FPS) z 2017 roku, osadzony w świecie Star Wars.
Gra rozbudowuje tryb jednoosobowy w stosunku do poprzedniej części – zawiera tryb kampanii przeznaczony dla jednego gracza, który opowiada historię przywódczyni elitarnych oddziałów imperium – Iden Versio.

Zwiastuny gry „Warhammer 40.000: Darktide”

Gry komputerowe Q - 23 grudnia 2020

Studio Fatshark wypuściło zwiastuny, osadzonej w mrocznym świecie Warhammera 40 000, gry „Warhammer 40 000: Darktide” opowiadającej o oddziale Imperialnej Gwardii stawiającym czoła kultystom Chaosu na planecie Atoma Prime (który musi wyplenić herezję zanim miasto-rój popadnie we władzę mrocznych sił).

Startuje „Marvel: Realm of Champions”

Gry komputerowe Q - 22 grudnia 2020

Zapowiadana gra mobilna „Marvel: Realm of Champions” właśnie wystartowała. Jeśli chcieliście wcielić się w alternatywne wersje marvelowskich herosów i walczyć o władzę nad Battleworldem – czeka na Was.

Pierwszy zwiastun nowego „Mass Effecta”

Gry komputerowe Q - 20 grudnia 2020

Ledwie zdążyliśmy poinformować, że powstanie nowa gra spod znaku „Mass Effect”, a już BioWare wypuściło jej – bardzo enigmatyczny, ale tym bardziej pobudzający ciekawość – teaser. Popatrzcie…

Cyberpunk 2077

Gry komputerowe Fahrenheit Crew - 10 grudnia 2020

Po latach oczekiwań, po kilkukrotnym przesuwaniu daty premiery, wreszcie jest – „Cyberpunk 2077” wyprodukowany i wydany przez studio CD Projekt Red.

Premiera „World of Warcraft: Shadowlands”

Gry komputerowe Fahrenheit Crew - 24 listopada 2020

Od wczoraj (23.11.20202) gracze korzystający z komputerów osobistych, a przede wszystkim przemierzający świat World of Warcraft, mogą cieszyć się z wydania przez Blizzard Entertainment ósmego dodatku pt. Shadowlands.

Fanowska ekranizacja Among Us

Gry komputerowe Q - 16 listopada 2020

Gra komputerowa Among Us, niszowa, silnie inspirowana takimi klasykami kinowej SF jak „Alien” i „The Thing”, produkcja, która debiutowała dwa lata temu, niespodziewanie wyrosła na najpopularniejszą grę roku 2020. Nic dziwnego zatem, że doczekała się wobec tego fanowskiej ekranizacji, również do w/w klasyków nawiązującej.

Premiera gry mobilnej Marvel: Realm of Champions coraz bliżej

Gry komputerowe Q - 29 października 2020

Studio Kabam otworzyło prerejestrację dla chcących zagrać w mobilną bijatykę Marvel: Realm of Champions (której premiera nadciąga). Będzie można się w niej wcielić w alternatywne wersje czołowych marvelowskich herosów. Bohaterowie ścierać się będą ze sobą na powierzchni (znanego z „Secret Wars”) Battleworldu, po tym jak śmierć Maestra (postarzałego Hulka, który dotąd trzymał wszystko za mordę), zakłóciła międzywymiarową równowagę sił.

Fahrenheit