ISSN: 2658-2740

Disco Elysium – The Final Cut – ze sporą przeceną na GOG

Gry komputerowe A.Mason - 1 sierpnia 2022

Jeszcze do końca dnia można na GOG-u kupić ze sporą zniżką (za ok. 50 złotych) niezwykłą grę RPG „Disco Elysium – The Final Cut”.

Disco Elysium to komputerowe RPG stawiające na narrację i historię. Gra ma mroczny klimat, to dosłownie czarny kryminał okraszony czarnym, czasem absurdalnym humorem oraz trudnymi wyborami/tematami. Można powiedzieć, że to połączenie klasycznego, papierowego RPG i point-and-click. Na pochwałę zasługuje zarówno oryginalny dubbing jak i polskie tłumaczenie (napisy).

Premiera „Stray”

Gry komputerowe MAT - 19 lipca 2022

„Stray” to przygodowa gra akcji opracowana przez francuską firmę „Blue Twelve Studio”, a wydana przez „Annapurna Interactive”.

Komputerowa wersja planszówki „Gry o Tron” do pobrania za darmo

Gry komputerowe A.Mason - 25 czerwca 2022

Do 30.06.2022 do godz. 17:00 z Epic Games Store można pobrać za darmo k”A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition” oraz „Car Mechanic Simulator 2018”.
„A Game Of Thrones” to komputerowa wersja gry planszowej osadzonej w uniwersum Pieśni Lodu i Ognia.
Gra toczy się na dużej planszy przedstawiającej mapę fantastycznej krainy Westeros, podzielonej na mniejsze obszary. Gracze wcielają się w przedstawicieli jednego z sześciu rodów

Kolekcja BioShock – do pobrania

Gry komputerowe A.Mason - 27 maja 2022

Z Epic Games Store można już za darmo pobrać kolekcję gier: BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered i BioShock Infinite: The Complete Edition.
BioShock to seria wielokrotnie nagradzana i lubiana przez graczy, łączy elementy strzelanki FPS z cRPG.

Dolmen

Gry komputerowe MAT - 20 maja 2022

Dolmen to gra akcji z elementami horror. Główny bohater zostaje wysłany na planetę Revion Prime, gdzie będzie musiał stawić czoła obcej florze i faunie. Jednocześnie, ma za zadanie odkryć tajemnicę kryjącą się za jego pojawienie się w tych niesprzyjających warunkach.

„Vampire: The Masquerade – Swansong”

Gry komputerowe MAT - 19 maja 2022

A gdyby wampiry istniały naprawdę? A gdyby ci krwiożerczy drapieżcy żyli w ukryciu pośród nas w złożonych społecznościach i knuli spiski od tysięcy lat? A gdybyś został jednym z nich? Taką okazję daje gra „Vampire: The Masquerade – Swansong”.

Premiera „Batman: Wszyscy kłamią”

Gry bez prądu MAT - 18 maja 2022

„Batman: Wszyscy kłamią” to kooperacyjna gra detektywistyczna dla 2-4 graczy, osadzona w komiksowym uniwersum Batmana, a wykorzystująca mechanikę nagradzanej serii gier „Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa. Grę zaprojektowało gliwickie studio Portal Games.

„Evil Dead: The Game”

Gry komputerowe MAT - 13 maja 2022

Evil Dead: The Game to survival horror na komputery osobiste oraz konsole, odwołująca się do kultowej serii filmów Martwe zło oraz serialu Ash vs Evil Dead (Ash contra Evil Dead). Gracz (lub współpracująca ze sobą czteroosobowa drużyna graczy) musi odeprzeć napór potworów przywołanych za sprawą Księgi Umarłych (Necronomicon). Wciel się w postać Asha Williamsa lub jego […]

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters

Gry komputerowe MAT - 5 maja 2022

Żołnierzu! Wstąp w szeregi Szarych Rycerzy, by stworzyć swój własny i niepowtarzalny oddział Łowców Demonów. Mieszkańcy galaktyki Bloom liczą na twą pomoc! Uratuj zatem wszechświat przed plagą w grze komputerowej „Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters”.

Premiera „Yomawari 3”

Gry komputerowe MAT - 21 kwietnia 2022

Dzisiaj (21.04.2022 r.) na konsole PlayStation 4 oraz Nintendo Switch trafia kolejna część serii survival horror pt. „Yomawari”.

Premiera „Lego Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów”

Gry komputerowe MAT - 5 kwietnia 2022

Od dzisiaj (5.04.2022 r.) gracze korzystający z komputerów osobistych lub konsol Nintendo Switch, PlayStation 4 i PlayStation 5, Xboksa One i Xboksa Series X/S, mogą wyruszyć w świat Gwiezdnych wojen w wydaniu Lego – a to za sprawą „Lego Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów”.

Fahrenheit