ISSN: 2658-2740

Pozostał tylko miesiąc do szesnastej edycji największego Festiwalu Fantastyki w Polsce

Aktualności Fahrenheit Crew - 18 marca 2016

Infografika_PP_09 (3)Został już tylko miesiąc do kolejnej, szesnastej już, edycji największego Festiwalu Fantastyki w Polsce. Do 8 kwietnia i startu Pyrkonu coraz bliżej, dlatego już dzisiaj warto zapoznać się z atrakcjami, które będą na nim dostępne przez całą dobę. Tak jak zapewniali organizatorzy – w świeżo przedstawionym programie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie.

Blok Dziecięcy zapewni kreatywne i zróżnicowane zajęcia dla najmłodszych. Pociechy będą mogły kolorować, grać w gry planszowe czy bawić się w Fantastycznej Świetlicy. Ciekawą atrakcją będą warsztaty lepienia figurek z Piotrem Minturą, tworzenie elementów przebrań z Anną Kręglewską, eksperymenty z Fundacją Einsteina czy wspólne tworzenie pancerza dla robota.

Pokaz filmów studia Platige Image oraz prelekcja Michała Azarewicza powinny ucieszyć fanów kinematografii. Dla miłośników Gwiezdnych Wojen pojawią się takie prelekcje jak Dawno temu w odległej galaktyce: Star Wars Legends czy Star Wars Bez Tajemnic: Epizody I-VII. Zaś dla tych, którzy sentymentem darzą kreskówki odbędzie się pokaz bajek Cartoon Network oraz punkt programu – Najlepsze piosenki z kreskówek na żywo.

Zakręceni na punkcie mangi i anime powinni zajrzeć na prelekcję o zachodnim fantasy w mandze i anime, występ , która opowie o różnicach między cosplayami w Polsce i w Europie.

Tym, którzy lubią aktywną rozrywkę, spodobają się warsztaty z walki szablą, mecz sportu wprost z magicznego świata – Quidditcha lub pokazy Kendo i Kyudo. A fanom kreatywnych atrakcji przypadnie do gustu konkurs strojów Maskarada czy pokaz mody alternatywnej Altergroup.

Warto zarezerwować sobie drugi weekend kwietnia i pojawić się na tym fantastycznym wydarzeniu.

Dokładny plan atrakcji i informacje na ich temat można znaleźć na stronie internetowej www.pyrkon.pl.

Mogą Cię zainteresować

Teaser „Rogue Squadron”
Film Q - 22 grudnia 2020

Disney-Lucasfilm wypuścił pierwszy zwiastun niedawno zapowiadanego filmu „Star Wars: Rogue Squadron”. Póki…

Gwiezdne Wojny Koncertowo
Muzyka Fahrenheit Crew - 8 marca 2017

W niedzielę 19 marca w ICE KRAKÓW Congress Centre odbędzie się multimedialne…

Kolędujący BB-8 i szykujący listę prezentów Baby Groot
Film Q - 23 grudnia 2020

Niedawno pokazywaliśmy Wam obchodzącego Święta w dość nietypowy sposób Geralta z Rivii.…

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!