strona główna     -     okładka numeru     -     spis treści     -     archiwum fahrenheita     -     napisz do nas
 
Neil Gaiman Na co wydać kasę
<<<strona 31>>>

 

Wilki w ścianach

 

 

Ze ściany dobiegają odgłosy skradania, szurania i tupania. Lucy jest pewna, że w ścianach domu żyją wilki – a, jak wszyscy wiedzą, jeśli wilki wyjdą ze ścian, to już koniec. Oczywiście rodzina jej nie wierzy. I wtedy, pewnego dnia, wilki wychodzą. Ale to wcale nie koniec. Walka Lucy z wilkami dopiero się zaczyna.

Oto zabawna, niezwykła i przepysznie straszna historia, stworzona przez słynnego autora i ilustratora magicznej, bestsellerowej Koraliny.

Nie ma co się zastanawiać. Tę książkę kultowego pisarza Neila Gaimana musisz mieć w swojej bibliotece, choćby po to, by się pochwalić... Niezwykłe ilustracje Dave McKeana, cenionego przez krytyków ilustratora Koraliny, Sandmana i wielu, wielu innych powieści graficznych i książek wprowadzają czytelnika w niezwykły klimat opowieści.

Wilki w ścianach zostały nagrodzone British Science Fiction Association Awards za rok 2003, przyznaną 11 kwietnia na konwencie EasterCon. Jest to najważniejsza fantastyczna nagroda w Wielkiej Brytanii, a zarazem jedna z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie fantastyki na świecie.
Jeśli podobała się Wam Koralina, ta książka jest dla Was. Jeśli nie, kup książkę i zobacz jak Cię zaskoczy wizja Dave’a McKeana. The New York Times wybrał Wilki w ścianach za jedną z 10 Najlepszych Ilustrowanych Książek dla Dzieci 2003 roku ale książka przeznaczona jest dla wszystkich. Dzieci pokochają jej piękne ilustracje, starsi docenią niesamowity klimat opowieści.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Spis treści
451 Fahrenheita
Literatura
Bookiet
Recenzje
Spam(ientnika)
Hormonoskop
Ludzie listy piszą
Galeria
Idaho
Andrzej Pilipiuk
Andrzej Zimniak
Romuald Pawlak
Piotr K. Schmidtke
Eryk Remiezowicz
Adam Cebula
Adam Cebula
Adam Cebula
Tadeusz Oszubski
Adam Cebula
Iwona Surmik
Magdalena Kozak
Marcin Mortka
Alastair Reynolds
P. Nowakowski
Kaim
XXX
Steven Erikson
Neil Gaiman
Paul Kearney
Romuald Pawlak
 
< 31 >