Fahrenheit XLVII - wrzesień 2oo5
fahrenheit  on-line     -     archiwum     -     archiwum szczegółowe     -     forum fahrenheita     -     napisz do nas
 
Maciej Bratkowski Galeria
<<<strona 11>>>

 

Maciej Bratkowski - Galeria

 

 

Grafiką i malarstwem zainteresowałem się pod koniec podstawówki, choć wcześniej nie przejawiałem w tym kierunku szczególnych zdolności (a może po prostu nauczyciele nie umieli się na nich poznać). Pasja ta stała się fantastyczną odskocznią od codzienności – zwłaszcza że w tym czasie zacząłem grywać w Warhammera i Cyberpunka, więc klimaty fantasy i sci-fi wyraźnie mi towarzyszyły. Oczywiście nie wszystkie moje prace nawiązują do tego nurtu. W pewnym momencie zacząłem wyrażać się też w fotografii, ale to już inna historia...

Kiedy przyszło do wyboru drogi życia przeważyły jednak względy praktyczne i dlatego studiuję prawo, a malarstwo pozostało czymś, co dopełnia moją osobę i pozwala mi realizować się w oderwaniu od szarej rzeczywistości.

Twórczość jest dla mnie też sposobem na pozbycie się negatywnych emocji przez „przelanie ich na papier” – dlatego moje prace często są tak ponure. Pozytywnymi emocjami natomiast wolę dzielić się bezpośrednio z ludźmi niż z kartonem czy płótnem.

Teraz jednak postanowiłem zaprezentować ten mój wewnętrzny świat na szerszym forum i bardzo ciekaw jestem jak zostanie przez Was odebrany – jeśli chcesz zaspokoić moją ciekawość napisz na m-13@tlen.pl.

 

 Okładka
Spis Treści
451 Fahrenheita
Literatura
Bookiet
Recenzje
Spam(ientnika)
PMS
Galeria
Anna Misztak
Adam Cebula
M.Kałużyńska
W.Świdziniewski
Andrzej Zimniak
Bartłomiej Czech
Dawid Juraszek
Adam Cebula
Jerzy Piątkowski
Magdalena Kozak
Dušan Fabián
Jacek Izworski
Anna Głomb
Marek Kolenda
Duo M
Hastatus
awatar Wal Sadow
Witold Jabłoński
Jaga Rydzewska
Wojciech Szyda
< 11 >