ISSN: 2658-2740

Ewa Białołęcka „Drugi krąg”

Fantastyka Ewa Białołęcka - 13 lutego 2018

Autor: Ewa Białołęcka

Tytuł: Drugi krąg

Seria: Kroniki Drugiego Kręgu

Wydawnictwo: Jaguar

Premiera 15 lutego 2018 r.

 

Nakładem Wydawnictwa Jaguar ukażą się wznowienia Kroniki Drugiego Kręgu Ewy Białołęckiej, jednej z najbardziej znanych i utytułowanych pisarek fantasy.

Mag Kamyk, jeden z najzdolniejszych Tkaczy Iluzji, spędził na smoczej wyspie najciekawsze miesiące w swoim życiu. Postanowił jednak wrócić do Królestwa, żeby dokończyć przerwaną naukę i zasiąść wśród najpotężniejszych magów. Tam poznaje Nocnego Śpiewaka, Myszkę i innych, obdarzonych talentem chłopców, z którymi, z którymi nawiązuje nić przyjaźni – tak rodzi się Drugi Krąg. Chłopcy szybko odkrywają jednak, że magowie, których darzyli szacunkiem, nie są wolni od politycznych gier. Śpiewak poznaje pilnie strzeżony sekret, co sprawia, że życie młodych magów staje się niebezpieczne.

Drugi tom serii niezwykle plastycznie maluje przed czytelnikiem światy z wyobraźni Autorki, zaprasza do wspólnej przygody, a jednocześnie pokazuje, jak ważne w młodym, dopiero kształtującym się życiu są przyjaźń, lojalność i zaufanie.

O autorce:

Ewa Białołęcka ‒ najbardziej utytułowana polska pisarka fantasy. Była ośmiokrotnie nominowana do Nagrody Zajdla ‒ trzy razy za powieści, pięć za opowiadania. Statuetkę zdobyła dwukrotnie, za opowiadania Tkacz Iluzji i Błękit maga.

Mogą Cię zainteresować

O bogini!

Freja w mitologii nordyckiej była bóstwem z jednej strony wegetacji, miłości i…

Galeria zdjęć z konwentu NiuCon 2015
Galeria A.Mason - 3 lipca 2016

Lepiej późno, niż wcale. Korzystając z tej mądrości ludowej przedstawiamy Wam galerię…

Joseph Delaney „Arena 13: Rytuał”
Fantastyka MAT - 5 grudnia 2016

Autor: Joseph Delaney Tytuł: Rytuał (The Prey) Seria: Arena 13 Tłumaczenie: Paulina Braiter…

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!